MMA PLNajnowszeKSWKawulski o drugim sezonie „Tylko Jeden”: Mam szalony pomysł…

Kawulski o drugim sezonie „Tylko Jeden”: Mam szalony pomysł…

Choć inauguracyjny sezon programu „Tylko Jeden” nie dobiegł jeszcze końca, to jednak Maciej Kawulski już myśli o drugiej odsłonie programu. Tym razem chce on dokonać małej rewolucji, zamykając w domu osiem zawodniczek.

kawulski tylko jeden
Foto: onet.pl

Show KSW i Polsatu okazało się sporym sukcesem marketingowym. „Tylko Jeden” cały czas zbiera bowiem spore grono odbiorców, którzy chcą dowiedzieć się, jak rozstrzygnęły się kolejne starcia w programie.

Przed widzami pozostał finałowy odcinek, w którym zwycięzca zapewni sobie kontrakt z organizacją. O miejsce w federacji zawalczą Tomasz Romanowski (9-7, 1N/C) i Marcin Krakowiak (7-1). Ten drugi znalazł się w finale, gdyż kontuzji złamania ręki nabawił się Adrian Bartosiński (6-0).

Koniec jednego jest jednak początkiem drugiego. Z takiego założenia wyszli właśnie włodarze KSW, a konkretnie Maciej Kawulski. Współwłaściciel europejskiej marki poważnie myśli już bowiem o kolejnej edycji show.

O swoich planach reżyser powiedział podczas internetowego wywiadu z Maciejem Dowborem. Otóż koncepcja na drugi sezon zakłada, że do rywalizacji przystąpią zawodniczki. Zdaniem współwłaściciela Konfrontacji Sztuk Walki panie dodadzą programowi więcej pikanterii.

Będziemy ten projekt rozwijać i modyfikować. Mam szalony pomysł, żeby w drugim sezonie zamknąć w tym domu osiem zawodniczek. Uwierzcie mi, że kobiety są jeszcze ostrzejsze niż faceci zarówno w klatce, jak i poza nią. U nich emocje buzują jeszcze bardziej, dzięki temu jest jeszcze więcej rzeczy do pokazania. Zamknięcie ośmiu kobiet w domu i obserwowanie ich reakcji, gdy dowiadują się o zestawieniach, poznają imiona rywalek, to może być bardzo ciekawe

– powiedział Kawulski.

Kiedy ostatni odcinek „Tylko Jeden”?

Decydująca batalia odbędzie się niebawem. Finaliści staną naprzeciw siebie w najbliższy piątek.

Kto znajdował się w programie?

Na starcie rywalizacji stanęło ośmiu zawodników. Sylwetki każdego z nich zobaczycie tutaj.

Jaki był konflikt w „Tylko Jeden”?

Tyczył się on Piotra Walawskiego i Łukasza Jurkowskiego. Ten pierwszy chętnie nawet skonfrontowałby się z “Jurasem”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis