MMA PLNajnowszeKSWKapitalny występ zawodnika KSW! W 10 sekund znokautował rywala! [WIDEO]

Kapitalny występ zawodnika KSW! W 10 sekund znokautował rywala! [WIDEO]

W sobotę w Szwecji, a dokładnie w Sztokholmie odbyła się gala FCR-Fight Club Rush 18. W tak zwanym co-main evencie przed własną publicznością pokazał się zawodnik KSW – Andreas Berg Gustafsson (10-2). Reprezentant Szwecji ma za sobą kolejny pojedynek poza polską organizacją. Tym razem był to występ, który zakończył w kapitalnym stylu.

Gustafsson

Andreas w największej organizacji w naszym kraju stoczył dwie walki. Do debiutu doszło w październiku 2020 roku, gdy na KSW 55 zmierzył się z medalistą olimpijskim w zapasach – Damianem Janikowskim. Polak po całym dystansie wygrał niejednogłośną decyzją sędziów. Warto zaznaczyć, że była to emocjonująca walka. Dla Janikowskiego bez wątpienia jest to jedno z największych zwycięstw w dotychczasowej karierze w MMA.

Drugi występ Berga odbył się na KSW 79 w Czechach. Szwed wtedy po dwóch minutach i 33-sekundach zastopował zawodnika publiczności Davida Hoska. 

Ależ KO!

Andreas Berg Gustafsson (10-2) ma za sobą kapitalne skończenie. Szwed wystąpił przed własną publicznością na gali FCR-Fight Club Rush 18. 

32-latek potrzebował zaledwie 10 sekund, aby w Sztokholmie znokautować Dominicka Schobera (13-11) z Austrii.

Tak to wyglądało:

Tym samym była to już trzecia walka Szweda poza organizacją KSW. Może czas na kolejny pojedynek na polskiej ziemi?!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis