Kamil Oniszczuk poznał rywala na Babilon MMA 7

Foto: Babilon MMA
Foto: Babilon MMA

Kamil Oniszczuk (6-0) zna już rywala, z którym 25 stycznia zmierzy się na gali Babilon MMA 7. Będzie z nim znany w Polsce Brazylijczyk Guilherme Cadena Martins (25-15).

Starcie na gali w Żyrardowie zostało oficjalnie potwierdzone przez organizację.

💣 Na gali Babilon MMA 7: Powrót "Masakry" do klatki! szykuje się prawdziwa wojna w kategorii do 77,1 kg 💥⬇️👊🇵🇱…

Opublikowany przez Babilon MMA Środa, 9 stycznia 2019

22-letni Oniszczuk jest nadal niepokonany. Dla Babilonu wygrał już trzy walki. Po raz ostatni wystąpił na Babilon MMA 5, gdzie pokonał innego niepokonanego wcześniej zawodnika – Rosjanina  Said-Magomeda Abdulkadirova (4-1).

Martins za kilka dni skończy 27 lat, a ma już na koncie aż 40 zawodowych walk. Wielokrotnie w przeszłości mierzył się z polskimi zawodnikami. Wygrywał z Robertem Maciejowskim (3-3-1), Łukaszem Stankiem (5-5) czy Hubertem Szymajdą (8-2). Z tym ostatnim zwyciężył przez… dyskwalifikację po soccer kicku, zdobywając przy okazji pas organizacji Thunderstrike  Fight League. Brazylijczyk przegrywał też z Polakami. Lepsi okazywali się choćby Sebastian Kotwica (11-2) czy Mariusz Radziszewski (15-17-2).

Co ciekawe pierwotnie Martins miał wystąpić już w ten weekend na gali 100% Fight 38 w Paryżu. W  związku z niespokojną sytuacją polityczną we Francji wydarzenie to jednak odwołano.