MMA PLNajnowszeKacper FormelaKacper Formela złamał prawo w Tajlandii – z uśmiechem na twarzy przyjmuje drobną karę!

Kacper Formela złamał prawo w Tajlandii – z uśmiechem na twarzy przyjmuje drobną karę!

Do KSW 94 pozostał zaledwie miesiąc. Jednym z jej bohaterów będzie Kacper Formela, który znaczną większość przygotowań odbywa w Tajlandii. Były zawodnik FEN poinformował o tym, że naruszył prawo oraz, że właśnie mierzy się z konsekwencjami swoich czynów!

“Polish Machida” ostatnio związał się z organizacją Konfrontacji Sztuk Walki. Dosłownie chwilę po tym ogłoszeniu dowiedzieliśmy się, że to właśnie 11-stego maja skonfrontuje się on z Ahmedem Vilą w Ergo Arenie (12-4-1). Nadmienię, że Kacper jest z bliskich okolic trójmiasta, także gala w Gdańsku akurat idealnie łączy się z jego debiutem w szeregach organizacji KSW.

Były mistrz FEN już od dłuższego czasu stacjonuje w Tajlandii, gdzie rzetelnie przygotowuje się, w wysokich temperaturach, do starcia z Bośniakiem. Kacper jest pewny siebie przed owym pojedynkiem i stawia swoje umiejętności stójkowe daleko poza zasięgiem Vili. Formela mówił parę dni temu o tym, że musi jedynie wystrzegać się potencjalnego lucky puncha, a także siły fizycznej byłego zawodnika Oktagonu.

Założyciel klubu “Formela Fight Team”, tak jak już wspomniałem, od dłuższego czasu znajduje się w Królestwie Tajlandii. Raz po raz stawia się na trening w coraz bardziej popularnym “Bangtao Muay Thai & MMA” oraz w mniejszych, lokalnych klubach. Za sprawą Kacpra, co chwilę tak naprawdę, możemy cieszyć się tajskimi urokami. Wynika to bowiem z tego, że relacji oraz zdjęć udostępnia on sporo w ostatnim czasie. Dziś jednak jedna z nich niosła ze sobą zaskakującą informację…

Formela ukarany!

Kacper podzielił się dziś niecodzienną informacją. Mianowicie okazało się, że… dostał mandat. Jak do tego doszło? Otóż, chodzi o to, że aktualny zawodnik KSW nie posiada międzynarodowego prawa jazdy. Rozbawiony przekazał, jaką musiał uiścić opłatę:

Dostałem dzisiaj pierwszy mandat w Tajlandii. Za to, że nie mam międzynarodowe prawa jazdy. Oczywiście tutaj turystów łapią, jak chcą. (…) Dziś jestem lżejszy o 2000 batów, czyli około 240 złotych.

Rolka Kacpra Formeli w serwisie Instagram.

Widać, że Kacper jest w dobrym humorze. Jest to z pewnością dobry prognostyk przed jego kolejnym pojedynkiem, który z pewnością będzie jednym z najbardziej wyczekiwanych podczas wydarzenia. Przypomnę, że Kacper debiutuje w KSW już za niecały miesiąc. Spodziewam się, że po wykrzyknięciu nazwiska “Formela”, przez Waldemara Kastę w Ergo, hala prawdopodobnie eksploduje.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis