MMA PLArchiwumWIPJuż w tę sobotę charytatywna gala WIP w Czeladzi

Już w tę sobotę charytatywna gala WIP w Czeladzi

Już w sobotę 21.10.23 odbędzie się trzecia edycja charytatywnej gali WIP w Czeladzi‼️

gala WIP w Czeladzi
Foto: WIP

Federacja ta wyróżnia się od typowych sportowych tym że zarobione z gali pieniądze przeznacza na szczytne cele. Zresztą na to również wskazuje ich nazwa „Walcz i Pomagaj”.

Pieniądze z pierwszej edycji zostały przeznaczone na rozwój ogromnego młodego talentu – Tysona Kwiatkowskiego z Leszna. Młody chłopiec w trzeciej klasie szkoły podstawowej zgromadził już 70 medali a dzięki pierwszej edycji gali WIP udało się nazbierać na jego wyjazd do USA. Mało tego… Chłopak wygrał tam mistrzostwo świata – WORLD Champion Pan Kids 2023‼️Chłopak zaczął swoją przygodę ze sportami walki w wieku 4,5 lat‼️ Na treningi zapisał go ojciec Denis, który przed laty, jako nastolatek, też trenował sztuki walki. Obecnie chłopiec trenuje BJJ w Lesznie – w Porrada Fight Gym pod okiem Artura Szymańskiego i Daniela Dudziaka, a próbuje także sił w muay thai, czyli tajskim boksie w Alcateia Fight Club pod okiem Jakuba Kamieniarza.

Pieniądze z drugiej oraz trzeciej edycji gali WIP zostaną przeznaczone na OTWARCIE CENTRUM SPORTOWEGO SILESIANMMA na terenie KATOWIC w 2024. Udział w zajęciach byłby BEZPŁATNY dla osób w trudnej sytuacji życiowej, podopiecznych Fundacji- Stowarzyszeń oraz Domów Dziecka.

Już za trzy dni odbędzie się trzecia edycja gali Walcz i Pomagaj. Włodarzem federacji jest Dawid Kurtysiak, który również prywatnie wspiera Tysona, będąc też obok niego przy mistrzostwie świata na Florydzie.

W main evencie gali zmierzą się Nikola Milanovic vs Bodychrist.

Link do wydarzenia na Fabebooku

Bilety online – DOSTĘPNE TUTAJ

Transmisja PPV w cenie 24 zł

[informacja prasowa]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis