MMA PLNajnowszeBoksJuż jutro wielka gala boksu w Arabii Saudyjskiej! Joshua, Wilder, Dubois, walka o tytuł… [WIDEO]

Już jutro wielka gala boksu w Arabii Saudyjskiej! Joshua, Wilder, Dubois, walka o tytuł… [WIDEO]

Już jutro w Arabii Saudyjskiej odbędzie się wielka gala boksu Day of Reckoning. Na karcie byli mistrzowie świata wagi ciężkiej – Anthony Joshua czy Deontay Wilder. Nie zabraknie również walki o tytuł wagi półciężkiej czy innych ciekawie zapowiadających się starć w kategorii królewskiej.

Joshua

Warto podkreślić, że jeżeli Joshua i Wilder wygrają swoje sobotnie walki to najprawdopodobniej dojdzie do ich hitowej walki w 2024 roku właśnie w Arabii Saudyjskiej. O tym pojedynku mówi się już bardzo długo.

W main evencie Anthony Joshua (26-3, 23 KO) będzie szukał trzeciego zwycięstwa po stracie tytułów. ”AJ” nie będzie miał łatwego zadania, bowiem spotka się w ringu z solidnym Szwedem – Otto Wallinem (26-1, 14 KO), który według wielu może postawić twarde warunki Brytyjczykowi.

Face to face głównych walk!

W co-main evencie zobaczymy Deontaya Wildera (43-2-1, 42 KO). Walka Amerykanina zapowiada się bardzo ciekawie, bo skrzyżuje rękawice z Josephem Parkerem (33-3, 23 KO).

 Do obrony tytułu wagi półciężkiej stanie niepokonany Dmitry Bivol (21-0, 11 KO). Nie zabraknie także innych ciekawych walk w wadze ciężkiej, a głównymi bohaterami będą Daniel Dubois, Filip Hrgović, Arslanbek Makhmudov czy Frank Sanchez.

Oto face to face głównych walk przed galą w Arabii Saudyjskiej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis