MMA PLNajnowszeBoksJuż dziś Masternak zawalczy o pas! Wiemy kiedy Polak pojawi się w ringu, szczegóły transmisji!

Już dziś Masternak zawalczy o pas! Wiemy kiedy Polak pojawi się w ringu, szczegóły transmisji!

Mateusz Masternak (47-5, 31 KO) już dziś w Anglii, a dokładnie w Bournemouth stanie przed szansą mistrzowską. Polak zawalczy o pas WBO wagi junior ciężkiej, a jego przeciwnikiem będzie zawodnik publiczności i aktualnym champion –  Chris Billam-Smith (18-1, 12 KO). 

Masternak

”Master” na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów. Mateusz jest choćby byłym mistrzem Europy federacji EBU. Mimo takiego doświadczenia i tylu zwycięstw ”Master” dopiero teraz stanie przed wielką szansą. Polak w swojej zawodowej karierze mierzył się z takimi zawodnikami jak Yunier Dorticos, Tony Bellew, Jean-Marc Mormeck, Grigorij Drozd czzy Youri Kalenga.

Walki poza ojczyzną nie są obce Masternakowi, bowiem walczył w Niemczech, Danii, Rosji, Monako, Francji, RPA, Anglii i Stanach Zjednoczonych.

Szczegóły transmisji!

Mateusz Masternak już dziś zawalczy o tytuł mistrzowski. Polak jest mocno zmotywowany przed walką z Chrisem Billamem-Smithem (18-1, 12 KO). 

Cała ta ciężka, ale i mądra praca zaprocentuje teraz i pozwoli mi sięgnąć po marzenia. Bardzo długo czekałem na swoją szansę i nie brakuje mi motywacji. Podpisując zawodowy kontrakt myślałem, że po pięciu latach dostanę walkę o tytuł, niestety musiałem czekać na to aż siedemnaście. Najważniejsze, że jestem w szczytowym okresie kariery i najważniejszą walkę stoczę będąc na szczycie. Niektórzy mogą sądzić, że te najlepsze lata już za mną, ale pokażę tym ludziom, jak bardzo się mylili

Dziennikarz i komentator TVP Sport – Piotr Jagiełło wyjawił, że walka Masternak-Smith planowo ma się rozpocząć między 21.55 i 22.20 czasu polskiego.

Cała gala będzie transmitowana od godziny 19:00 w telewizji TVP Sport. Galę i walkę Polaka możecie zobaczyć również standardowo w internecie [TUTAJ]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis