MMA PLNajnowszeHybrid MMAJuż 20 kwietnia gala Hybrid MMA 4! Mocne i nowe nazwiska pozyskane przez organizacje! 

Już 20 kwietnia gala Hybrid MMA 4! Mocne i nowe nazwiska pozyskane przez organizacje! 

Już dwudziestego kwietnia w Zielonej Górze odbędzie się gala Hybrid MMA 4. W tym momencie poznaliśmy pierwsze nazwiska, które wystąpią na zbliżającej się edycji i trzeba przyznać, że jest pozytywny zaskoczenie. W karcie walk zobaczymy obecnego oraz byłego zawodnika KSW czy znanego trenera freaków – Przemysława Szyszkę.

Hybrid

W jednej z głównych walk zobaczymy naszego czołowego ciężkiego Michała Andryszaka. ”Longer” będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej bolesnej przegranej w Chorwacji. Andryszak w ostatnim czasie nie miał szczęścia jeśli chodzi o starty, bo przecież związał się także z organizacją Oktagon MMA, gdzie ostatecznie do tej pory nie wystąpił.

W Zielonej Górze wystąpi także obecny zawodnik KSW – Wojciech Kazieczko, który będzie chciał się odbudować po ostatnich przegranych. Kazieczko to przede wszystkim doświadczony kick-boxer, więc emocji w klatce nie zabraknie.

Poznaliśmy szczegóły!

Wiemy już, że dwudziestego kwietnia odbędzie się gala Hybrid MMA 4 w Zielonej Górze. Wysoko w karcie zobaczymy naszego czołowego ciężkiego Michała Andryszaka.

Nie zabraknie też startu Przemysława Szyszki, który znany jest jako trener popularnych freaków. Przemysław będzie chciał udanie wrócić po ostatniej przegranej, kiedy na gali FAME MMA musiał uznać wyższość Norberta Daszkiewicza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis