MMA PLNajnowszeUFCJuras z nowym wyzywaniem. Skomentuje mecz piłki nożnej w Lidze Mistrzów

Juras z nowym wyzywaniem. Skomentuje mecz piłki nożnej w Lidze Mistrzów

Idzie nowe! Słynny duet komentatorów związany z mieszanymi sztukami walki – Łukasz “Juras” Jurkowski i Andrzej Janisz skomentują razem mecz… Ligi Mistrzów! Wiemy dokładnie który i co ciekawe, będzie to prawdziwy hit!

Juras i Janisz skomentują mecz Ligi Mistrzów

Juras i Janisz od lat umilają fanom mieszanych sztuk walki gale UFC. Ich charakterystyczny duet polskim kibicom nieustannie kojarzy się z największą organizacją MMA na świecie. Wcześniej duet ten komentował także gale KSW, kiedy te były transmitowane w Polsacie.

Co prawda kibice MMA mają różne zdanie na temat jakości komentarza tej dwójki, to trzeba powiedzieć wprost, że są oni jednym z najbardziej charakterystycznych elementów gal.

Słynny duet komentatorów Juras i Janisz skomentują mecz… Ligi Mistrzów! Wiemy jaki dokładnie!

Teraz natomiast idzie nowe! Łukasz Jurkowski w swoich mediach społecznościowych przyznał, że razem z Andrzejem Janiszem skomentuje jeden z najbliższych meczów ćwierćfinałowych piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Duet o którym piszemy skomentuje mecz Arsenal Londyn-Bayer Monachium:

“Marzenia trzeba spełniać! Moim od zawsze było komentowanie piłki nożnej

Już w najbliższy wtorek razem z Andrzejem Janiszem skomentujemy ćwierćfinał Ligi Mistrzów Arsenal – Bayern

Mój piłkarski debiut. dzięki @polsatsport za zaufanie! Fun Fact: Nie wieku 9/10 lat siedziałem przed telewizorem o komentowałem oglądany mecz. Moja Mama powiedziała „ że jeszcze Szpakowskim zostanę”. Panem Szpakowskim to nie Mamusiu. Ale Jurkowskim mikrofonu już tak”

A czy Wy będziecie oglądać, a raczej słuchać debiutu duetu Juras & Janisz w piłkarskiej Lidze Mistrzów? Jak myślicie jak im pójdzie na majku w tym przypadku?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis