MMA PLArchiwumAnthony JoshuaJoshua zdecydował się na 4 dni w odosobnieniu oraz ciemności! Były mistrz tłumaczy dlaczego

Joshua zdecydował się na 4 dni w odosobnieniu oraz ciemności! Były mistrz tłumaczy dlaczego

Anthony Joshua (26-3, 23 KO) odbudował się po nieudanej próbie odzyskania tytułów mistrza świata w boksie. 34-latek swój najbliższy pojedynek stoczy najprawdopodobniej w grudniu, lub na początku stycznia. Jako potencjalnych rywali wymienia się Manuela Charra czy niepokonanego Agita Kabayela. Brytyjczyk postanowił spędzić cztery dni w niecodzienny sposób.

Joshua

Joshua w sierpniu 2022 roku stanął przed szansą odzyskania tytułów. Joshua po 12 rundach przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z Oleksandrem Usykiem. Tym samym Joshua po raz drugi musiał uznać wyższość Ukraińca.

Anthony wrócił już na odpowiednie tory i odnotował dwa zwycięstwa. ”AJ” po dwunastu rundach pewną jednogłośną decyzją sędziów pokonał Jermaine Franklina Jr, a ostatecznie w siódmej rundzie znokautował Roberta Heleniusa. Fin po tej walce wpadł na dopingu.

Tak wyglądało ostatnie zwycięstwo Anthony’ego:

Niecodzienne 4 dni!

Anthony Joshua w nietypowy sposób spędził cztery dni. Właśnie tyle czasu spędził były mistrz świata w boksie w zamkniętym, ciemnym pomieszczeniu. Joshua chciał oczyścić swój umysł.

Joshua wraz z kolegą zdecydował się, aby spędzić cztery dni w ciemności. Obaj byli osobnych pomieszczeniach. 

Chcę być odizolowany. Nie mieć nic do roboty poza relaksem i oczyszczeniem umysłu, będąc zanurzonym w nieskończonej ciemności – powiedział Joshua jeszcze przed rozpoczęciem. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis