MMA PLNajnowszeBez kategoriiJosh Barnett vs. Pedro Rizzo na Affliction!

Josh Barnett vs. Pedro Rizzo na Affliction!

fedor_sequencia_amaury_02.jpg

Gamrot - Dos Anjos

Debiut Affliction zapowiada się całkiem ciekawie. Wychodzi nawet na to, że impreza wypromowała się już całkiem nieźle jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnej promocji, ale do rzeczy.
Josh Barnett w wywiadzie dla MMAWeekly Radio, oznajmił że powraca na ring aby zmierzyć się z Pedro Rizzo. Będzie to rewanż za ich walkę z 2001 roku.

Barnett potwierdził również, że sprawa jest “praktycznie dopięta” i nie może się doczekać tego pojedynku na gali Affliction. Zapowiada również, że tym razem to on znokautuje Rizzo. W tej chwili Barnett przygotowuje się do World Victory Road’s Sengoku II w Japonii ( 18 maja ) pod kątem Jeffa Monsona.
Przypomnijmy, że na tej samej imprezie walką wieczoru ma być pojedynek Fedor Emelianenko vs. Tim Sylvia, a bezpośrednio przed tą walką zobaczymy właśnie Barnetta i Rizzo.

Barnett jest bardzo pewny swego, o czym może świadczyć jego wypowiedź dla MMAWeekly Radio “Fedor jest moim przyjacielem, bardzo go lubię, ale to nie będzie jego wieczór, ten wieczór należy do mnie, pomimo iż to Fedor walczy walkę wieczoru !”.
Zobaczymy też na tej gali Matta Lindlanda, ale nazwiska jego przeciwnika jeszcze nie podano.

Źródło: Perfekt-TV

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis