MMA PLNajnowszeKSWJosh Barnett przed XTB KSW Epic: Pokażę coś, co garstka nielicznych widziała tylko raz w życiu

Josh Barnett przed XTB KSW Epic: Pokażę coś, co garstka nielicznych widziała tylko raz w życiu

Legenda światowego MMA oraz jeden z najlepszych grapplerów wśród zawodników mieszanych sztuk walki – Josh Barnett przed nadchodzącą wielkimi krokami galą XTB KSW Epic jest niezwykle pewny siebie.

Josh Barnett przed XTB KSW Epic

Amerykanin już w najbliższą sobotę 24 lutego w Arenie Gliwice zmierzy się z aktualnym mistrzem wagi ciężkiej KSW Philem De Friesem.

Co ciekawe, starcie to nie odbędzie się na zasadach MMA, a grapplingu. Kibice zatem z założenia mają obejrzeć świetną walkę na chwyty.

Bilety na XTB KSW Epic w sprzedaży na ebilet.pl

Galę będzie można oglądać w systemie PPV na stronie kswepic.tv.

Josh Barnett przed XTB KSW Epic: Pokażę coś, co garstka nielicznych widziała tylko raz w życiu

Amerykanin w wywiadzie opublikowanym na oficjalnej stronie Federacji KSW przyznał, że zamierza kibicom pokazać coś, czego zdecydowana większość jeszcze nie widziała.

Barnett wytypował też to, jak będzie wyglądało jego starcie z De Friesem:

“Myślę, że przez większość tej walki będę na górze. A gdy już się tam znajdę, Phil nie będzie potrafił się mnie pozbyć. Moje zadanie polega na tym, żeby powykręcać go i zmęczyć tak bardzo, że nawet nie zorientuje się, czym go załatwiłem. Moje zadanie polega na tym, żeby pokazać mu, że ma sporo do poprawy, jeśli chce mnie pokonać. Nie wiem, co pierwsze uda mi się przechwycić, jego szyję, rękę czy nogę, ale jeśli tylko będę miał wystarczająco dużo czasu, to w końcu mi się uda. Pokażę wszystkim, dlaczego nazywają mnie „Warmaster” i pokażę polskim fanom coś, co garstka nielicznych widziała tylko raz w życiu. Zobaczycie co dokładnie sprawia, że jestem tym, kim jestem.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis