MMA PLNajnowszeBez kategoriiJosh Barnet odpowiada Danie

Josh Barnet odpowiada Danie

Dana White podczas konferencji przed UFC 75 odpowiedział na wywód Josha Barnetta dot. zwycięstwa Randy’ego Coutura nad Gabrielem Gonzagą. Odpowiedź była krótka:

Gamrot - Dos Anjos

Wszyscy mają w dupie to co mówi Josh, a w szczególności ja

Taa… No cóż. Ja jednak napiszę, co Josh odpowiedział:

On się przejmuje, ponieważ gdyby tego nie robił nie powiedziałby nic i nie przebierał by tak nózkami, kiedy o tym mówił. Dana używa swoich przekleństw w ważnych momentach, np. kiedy chce zmotywować zawodników.

Tu Josh pije do słynnego wywodu Dany:

Do you wanna be fucking fighter?

Sam Caplan pyta go, czy nie boi się, że spalił za sobą mosty atakując Randy’ego i UFC?

Josh nie uważa, by tak się stało:

Z Dana nie da się spalić mostów. Jeżeli możesz przynieść mu kase, to Dana Cię zatrudni (…) Dana wie, jak robić szmal. Randy dostał natrychmiastowego titleshota, kiedy wrócił z emerytury. Wiesz dlaczego? Bo Dana wyniuchał szmal.

Sam zapytał go o sprawe Sobrala. Josh broni człowieka, któremu pomagał w narożniku:

Myślę, że to totalnie przesadzona i rozdmuchana sprawa. Potrzeba dwóch do tanga. Dlaczego nie zwolnili Heatha? Babalu nie powiedział ani jedneog niemiłego słowa o Davidzie Heathu przed walką. Wszystko było ok do czasu, aż Heath nie zdecydował nazwać Babalu skurwysynem. Sprowokował go. To coś jest w walkach od czasu Vale Tudo. Może dziennikarze i fani postrzegają to jako paskudną sprawę. Gdybym wiedział, że to się tak skończy przekonałbym Babalu, żeby tego nie robił, ale to nie jest nic niezwykłego. To jest coś, o czym mogę powiedzieć jako fighter z 11-letnim stażem, że się zdarza.

Josh uważa, że to samo było w walce BJ Penn vs. Jens Pulver. Prawie to samo, tak czy inaczej: póki co nie ma negocjacji Josha z UFC, a to interesuje mnie najbardziej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis