MMA PLNajnowszeBoksJose Aldo zadebiutuje w boksie! Legenda MMA sprawdzi się w nowej formule na gali w Brazylii

Jose Aldo zadebiutuje w boksie! Legenda MMA sprawdzi się w nowej formule na gali w Brazylii

Były mistrz wagi piórkowej UFC i żywa legenda mieszanych sztuk walki Jose Aldo zadebiutuje w boksie! Brazylijczyk po zawieszeniu rękawic od MMA na kołku, założy na dłonie rękawice bokserskie!

Jose Aldo zadebiutuje w boksie

Informacja o debiucie Jose Aldo w nowej dla siebie formule walki obiega właśnie media na całym świecie. My powołujemy się na wiadomość zamieszczoną na portalu MMAfighting.com.

Jose Aldo zadebiutuje w boksie!

36-latek wystąpi na gali pięściarskiej w Rio de Janeiro w Brazylii. Impreza zaplanowana jest na dzień 10 lutego. Na ten moment nie znamy szczegółów rywalizacji z udziałem Aldo. Nie wiemy na jakim dystansie stoczy swoją walkę, w jakiej wadze i co najważniejsze – kto będzie jego przeciwnikiem.

Wiemy natomiast, że Jose Aldo wejdzie do ringu dobrze przygotowany, bowiem Brazylijczyk trenował mocno boks jeszcze w ostatnich latach swojej przygody w MMA.

A tę zakończył mając bardzo bogatą karierę. Jose Aldo był bowiem mistrzem WEC i UFC, notując rekord zawodowych walk w postaci 31 zwycięstw i 9 porażek.

Życzymy mu powodzenia w nowej sportowej rywalizacji!

Zobacz także:

Michał Pasternak opublikował rozmowę z Kwiecińskim! Nie było miło! Widzieliście?

Doświadczony zawodnik MMA – Michał Pasternak w mediach społecznościowych opublikował krótką rozmowę z Alanem Kwiecińskim. To nie była miła rozmowa!

Khalidov obszernie o swoich ”ustawionych” walkach w KSW! Pojawiło się dużo śmiechu. Co wy na to?

Mamed Khalidov (36-8-2) w swoich mediach społecznościowych opublikował nagranie, na którym szczegółowo wypowiada się o swoich ”ustawionych” walka w największej organizacji w naszym kraju. Pojawiło się dużo śmiechu! Film powstał oczywiście nieprzypadkowo, bowiem po ostatniej walce z Mariuszem Pudzianowskim pojawiło się dużo komentarzy ”niedzielnych kibiców”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis