Jorgensen vs. Perez na UFC Fight Night “Brown vs. Gastelum”

Foto: Scott Jorgensen foto: mmaoddsbreaker.com
Foto: Scott Jorgensen foto: mmaoddsbreaker.com

Starcie wagi koguciej pomiędzy Scottem Jorgensenem a Alejandro Perezem, zostało właśnie dodane do karty gali UFC Fight Night “Brown vs. Gastelum”.

Gala UFC Fight Night 78 odbędzie się na obiekcie Monterrey Arena w Monterrey w Meksyku już 21 listopada. Walką wieczoru będzie starcie pomiędzy Mattem Brownem a Kelvinem Gastelumem.

Po nieudanym eksperymencie z wagą muszą, Jorgensen postanowił powrócić do wagi koguciej. Powrotu nie może zaliczyć do udanych – przegrał z Mannym Gamburyanem na gali UFC Fight Night “Mir vs. Duffee” w lipcu. Weteran organizacji World Extreme Cagefighting wygrał zaledwie dwa razy w ostatnich dziewięciu starciach. Ostatnie zwycięstwo odniósł pokonując Dannego Martineza na gali UFC Fight Night 42.

Zwycięzca pierwszego sezonu “The Ultimate Fighter: Latin America”,Alejandro Perez odbył jak na razie dwie walki dla największej organizacji MMA na świecie. W pierwszej walce dla UFC pokonał Jose Alberto Quinoneza przez jednogłośną decyzje sędziowską na UFC 180. „El Diablito” przegrał potem z Patrickiem Williamsem przez duszenie gilotynowe na gali UFC 188.

Możliwość komentowania jest wyłączona.