MMA PLUFCJon Jones rozdawał bezdomnym kurtki w Albuquerque [WIDEO]

Jon Jones rozdawał bezdomnym kurtki w Albuquerque [WIDEO]

Foto: Jon Jones

Mistrz kategorii półciężkiej UFC Jon Jones (25-1, 1 N/C) w świątecznym okresie pokazał, że zależy mu na bliźnich.W Albuquerque, gdzie obecnie mieszka, rozdawał on zimowe kartki miejscowym bezdomnym.

W poniedziałek mistrz wybrał się w miasto z furgonem wyładowanym kurtkami z Burlington Coat Factory. Wartość tych ubrań wyniosła około 20 tysięcy dolarów.

Wiadomość odbiła się szerokim echem, gdyż pojawiło się około 500 potrzebujących. Oprócz odzienia mogli oni również liczyć na posiłek. Jones w wypowiedzi udzielonej lokalnej gazecie KRQE mówił o tym jak bardzo ważna jest to pomoc.

“Mamy tu wielu bezdomnych czy chorych umysłowo ludzi. Wielu z tych ludzi jest po prostu nierozumianych. Oni potrzebuja pomocy i zapewnienie im ciepła to dobry początek dla lepszej przyszłości.”

View this post on Instagram

It’s a blessing to give, spread love.

A post shared by Jon Bones Jones (@jonnybones) on

Jon Jones powróci do oktagonu już 8 lutego przyszłego roku. W walce wieczoru gali UFC 247 w Houston jego rywalem będzie niepokonany dotąd Dominick Reyes (12-0). Na tej samej gali Valentina Shevchenko będzie bronić pasa wagi muszej w starciu z Katlyn Chookagian.

ZOBACZ TAKŻE: OFICJALNIE: Dwie walki mistrzowskie dodane do rozpiski lutowej gali UFC w Houston