MMA PLNajnowszeJon JonesJon Jones mówi o “pożegnalnej walce” z “najlepszym w historii”. Dana White potwierdza plany!

Jon Jones mówi o “pożegnalnej walce” z “najlepszym w historii”. Dana White potwierdza plany!

Aktualny mistrz wagi ciężkiej UFC Jon Jones w mediach społecznościowych zaczął przebąkiwać o… “pożegnalnej walce”, którą ma stoczyć z zawodnikiem uznawanym za najlepszego w historii wagi ciężkiej. Szef UFC potwierdza te plany!

www.bing.com
Foto: www.bing.com

Jon Jones zdobył tytuł mistrzowski szybko poddając Ciryla Gane w swojej pierwszej w karierze walce w wadze ciężkiej. Teraz czeka go kolejne wyzwanie.

Jak sam zasugerował na Twitterze – w kolejnym pojedynku w oktagonie zmierzy się ze… Stipe Miocicem!

Jon Jones mówi o “pożegnalnej walce” z “najlepszym w historii”. Dana White potwierdza plany!

“Jak świetnie byłoby stoczyć moją pożegnalną walkę dominując najlepszego ciężkiego w historii i to jeszcze w moim stanie w Madison Square Garden?” – napisał na Twitterze Jones.

BONY na Twitterze: „How cool would it be to spend my retirement fight dominating the greatest heavyweight of all time, in my home state at Madison Square Garden?” / Twitter

Nie jest tajemnicą, że UFC rokrocznie w listopadzie organizuje swoje gale w Nowym Jorku, a Dana White na dodatek potwierdził plany, jakie amerykański gigant ma wobec tej walki:

“O ile mi wiadomo, to wszystko z tą walką w porządku i niedługo będziemy mieć ogłoszenie walki Jona ze Stipe. Właśnie w Nowym Jorku chcemy ro zrobić.”

Zobacz także:

PFL 3 2023 – wyniki i najlepsze akcje [WIDEO]

Za nami gala PFL 3 2023, czyli kolejna gala tegorocznego sezonu regularnego amerykańskiej organizacji. Rywalizację rozpoczęli tym razem zawodnicy występujący w kategorii lekkiej oraz półśredniej.

Drugi pojedynek mistrzowski dodany do karty walk gali XTB KSW Colosseum 2

Konfrontacja o pas wagi średniej będzie drugim mistrzowskim pojedynkiem gali XTB KSW Colosseum 2. 3 czerwca na PGE Narodowym Paweł Pawlak (21-4-1 10 KO, 3 Sub), niepokonany od ośmiu walk numer jeden rankingu wagi średniej, zetrze się z będącym na fali pięciu wygranych z rzędu numerem dwa tego zestawienia, Tomaszem Romanowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis