MMA PLNajnowszeUFCJiri Prochazka i Jamahal Hill rzucają sobie wyzwanie przed walką o pas UFC. To wideo stało się viralem!

Jiri Prochazka i Jamahal Hill rzucają sobie wyzwanie przed walką o pas UFC. To wideo stało się viralem!

Mistrzowie wagi półciężkiej UFC – ten były Jiri Prochazka i aktualny, pełnoprawny Jamahal Hill rzucają sobie wyzwanie w mediach społecznościowych. Starcie Czecha z Amerykaninem jest nieuniknione po tym, jak Hill zdobył tytuł UFC.

Jiri Prochazka i Jamahal Hill

Jamahal Hill został mistrzem wagi półciężkiej po zdominowaniu na pełnym dystansie Glovera Teixeiry na minionej gali UFC 283 w Rio de Janeiro.

Amerykanin założył na biodra pas mistrzowski, który Prochazka zwakował z uwagi na poważną kontuzję barku.

Jiri Prochazka i Jamahal Hill rzucają sobie wyzwanie przed walką o pas UFC

Po walce Hilla z Teixeirą, Jiri Prochazka zamieścił w mediach społecznościowych filmik z gratulacjami skierowanymi do Amerykanina i ostrzeżeniem, że “nadchodzi”.

W odpowiedzi, Hill nagrał film w podobnym tonie. Sprawdźcie sami, bowiem to wideo stało się w sieci (głównie po stronie amerykańskiej) swoistym viralem:

Pojedynek Hill vs Prochazka najprawdopodobniej dojdzie do skutku w połowie 2023 roku. Wtedy bowiem Czech najprawdopodobniej będzie mógł wrócić do startów po urazie barku.

Zobacz także:

Borys Mańkowski zabiera głos po ostatniej przegranej: Czy zdołam się tam znowu wspiąć?

Borys Mańkowski (22-11-1) zabrał głos w mediach społecznościowych po ostatniej przegranej na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. 33-latek przede wszystkim podziękował kibicom, bowiem mógł liczyć na duże wsparcie podczas pojedynku.

Daro Lew nie odpuszcza i ponownie zaczepia Filipka: Mogę się bić w rzymskiej, greckiej… Widzieliście?

Dariusz Kaźmierczuk nie odpuszcza! Jak widać jego spór z Filipem Marcinkiem nie został zakończony. ”Daro Lew” na twitterze zapewnił, że jest gotowy i chętny na rewanżowe starcie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis