MMA PLBez kategoriiJeszcze niedawno sprzedawała skarpetki fanom! Teraz zawalczy o pas mistrzyni świata!

Jeszcze niedawno sprzedawała skarpetki fanom! Teraz zawalczy o pas mistrzyni świata!

Urodziwa Ebanie Bridges (4-0, 2 KO) już czternastego listopada spełni swoje marzenie. Mimo krótkiej przygody bokserskiej dostanie walkę o mistrzostwo świata. W Wielkiej Brytanii czeka ją wyzwanie w postaci zawodniczki publiczności – Rachel Ball (6-1).

Co warto wspomnieć będzie to gala organizowana przez jednego z największych promotorów boksu na świecie – jakim bez wątpienia jest Eddie Hearn. W karcie są również inne ciekawe starcia kobiet. W ringu zamelduje się utytułowana Katie Taylor (16-0, 6 KO). Wojowniczka z Irlandii zmierzy się z Miriam Gutierrez (13-0, 5 KO).

Ciekawa historia Bridges!

Reprezentantka Australii już w piątym zawodowym pojedynku zawalczy o tytuł mistrzyni świata w kategorii koguciej. 34-latka stoczy drugą walkę poza granicami kraju. W Wielkiej Brytanii zmierzy się z Rachel Ball (6-1).

Co ciekawe Ebanie to nauczycielka matematyki! Dodatkowo w wakacje postanowiła sobie dorobić. Możecie być zaskoczeni. Bridges w internecie sprzedawała swoje skarpetki fanom. Po tym pojedynku najprawdopodobniej nie będzie musiała do tego wracać..

Piękna Ebanie Bridges pierwszy zawodowy pojedynek stoczyła w lutym poprzedniego roku. 34-latka dwa starcia zakończyła efektownie przed czasem. Bridges swój największy łup zdobyła w tym roku. Była to pierwsza walka poza granicami kraju. Bridges w Stanach Zjednoczonych pewnie wypunktowała Crystal Hoy.

Zobacz także:

Marcin Tybura w formie! Będzie zwycięstwo w sobotę?

Marcin Tybura wraca do klatki już w najbliższą sobotę. To nie będzie łatwa walka

Pudzianowski chętny na starcie z Popkiem! Kto byłby górą?

Krystian Pudzianowski zdradził, że chętnie zmierzy się z Popkiem Monsterem. To nie koniec..