MMA PLNajnowszeONE ChampionshipJest wywiad! Kierczyńska i trener Domińczak kilka godzin przed debiutem w One Championship! [WIDEO]

Jest wywiad! Kierczyńska i trener Domińczak kilka godzin przed debiutem w One Championship! [WIDEO]

Udało nam się porozmawiać z Martyną Kierczyńską i trenerem Maciejem Domińczakiem przed debiutem w prestiżowej organizacji One Championship. Już tylko godziny dzielą nas od pierwszej walki Polki w największej azjatyckiej organizacji. Martyna jest zmotywowana i nie może się doczekać walki w Lumpinee Boxing Stadium!

Kierczyńska

21-latka dostała propozycję wejścia na zastępstwo. Polka przygotowuje się do innego pojedynku, więc była w treningu i w formie. Martyna długo nie czekała i wraz z trenerem postanowili przyjąć świetną propozycję.

Kierczyńska z piątku na sobotę w Bangkoku zmierzy się z zawodniczką publiczności – Nat ”Wondergirl” Jaroonsak. “Wondergirl” posiada sześć pojedynków w organizacji One Championship. 25-latka walczyła w różnych formułach – MMA i boksie tajskim. Jaroonsak pokazywała się z efektownej strony kończąc walki przed czasem.

Jest wywiad!

Udało nam się porozmawiać z Martyną Kierczyńską i trenerem Maciejem Domińczakiem na parę godzin przed debiutem w One Championship.

Martyna wyznała chociażby jak to się stało, że trafiła do największej azjatyckiej organizacji.

Około tydzień temu w sobotę – byliśmy wtedy po sparingach bokserskich w innym klubie na Phuket… siedzieliśmy tak właściwie na obiedzie i dostaliśmy informacje o tym, że mogę wskoczyć na zastępstwo – że jest taka okazja. Właściwie potrzebowaliśmy tylko chwili na zastanowienie i zgodziliśmy się.

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis