MMA PLNajnowszeGROMDAJest wielki szacunek przed walką o pas! Kubiszyn do Parobca: Powiedz co tam przygotowałeś! [WIDEO]

Jest wielki szacunek przed walką o pas! Kubiszyn do Parobca: Powiedz co tam przygotowałeś! [WIDEO]

Już dziś odbędzie się świetnie zapowiadająca gala GROMDA 15. Organizacja postanowiła wrzucić jeszcze jeden materiał tuż przed main eventem. Mowa o rozmowie i spotkaniu prawdziwych sportowców, którzy okazują do siebie wielki szacunek. Mateusz Kubiszyn stanie do pierwszej obrony tytułu, a jego przeciwnikiem będzie Łukasz Parobiec.

Kubiszyn

Na tej samej gali na odpowiednie tory będzie chciał wrócić Bartłomiej Domalik. ”Balboa” nie ukrywa, że jego celem jest jak najszybszy rewanż z ”Don Diego”.

Ponadto swój debiut na gołe pięści odnotuje popularny raper Popek, który zapowiada, że wziął na poważnie przygotowania i już nie może doczekać się swojego startu w organizacji Mariusza Grabowskiego.

Jest wzajemny szacunek!

Tu nie ma mowy o nie wiadomo jakich wybujałych zapowiedziach, krzykach, przepychankach i kłótniach – tu jest wzajemny szacunek. Mowa o main evencie GROMDA 15, który już dziś! Mateusz Kubiszyn stanie do pierwszej obrony pasa i zmierzy się z weteranem Łukaszem Parobcem.

Poniżej prezentujemy wideo ze spotkania i rozmowy bohaterów walki wieczoru:

SOLÓWKA na podwórku, czyli DON DIEGO vs GOAT na 10h przed walką. GROMDA 15

A może lekka solóweczka… no jeden strzał. Jaką masz taktykę? Jak chcesz mnie pokonać. DON DIEGO vs GOAT na 10h przed walką.GROMDA 15 już DZISIAJ o 20:00KUP PPV na GROMDA.tvLIVE on PPV on GROMDA.tv1.12.2023 – FRIDAY – 20:00GROMDA. Nie ma miękkiej gry.#GROMDA #GROMDA15 #bareknuckle

Posted by Gromda on Friday, December 1, 2023

W ostatniej walce ”Don Diego” wystąpił na gołe pięści. Na gali GROMDA doszło do jego wyczekiwanego starcia z Bartłomiejem Domalikiem. Kubiszyn po kapitalnej wojnie sięgnął po pas mistrzowski GROMDY. 

”Goat” większą popularność zdobył za sprawą swoich pojedynków w organizacji GROMDA, gdzie pokazywał wielokrotnie wielki charakter i umiejętności. Przypomnijmy, że Parobiec w poprzednim roku sprawił duże problemy Bartłomiejowi Domalikowi, który jest uznawany za jednego z najlepszych zawodników walk na gołe pięści w Polsce. ”Punisher” wrócił już na odpowiednie tory i w efektownym stylu odprawił Valentina Vauthiersa oraz Luke’a ”Lose Cannona” Atkina.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis