MMA PLNajnowszeKSWJest stanowisko! Martin Lewandowski zabrał głos w sprawie walki Don Diego na KSW Epic!

Jest stanowisko! Martin Lewandowski zabrał głos w sprawie walki Don Diego na KSW Epic!

Mateusz Kubiszyn miał zadebiutować w organizacji FAME MMA na zbliżającej się jubileuszowej 20-edycji. Wszystko zakończyło się fiaskiem. ”Don Diego” w jednym z ostatnich wywiadów wyznał, że chętnie wystąpi na zbliżającej się gali KSW Epic. Teraz w sprawie potencjalnej walki Kubiszyna zabrał głos jeden z właścicieli KSW – Martin Lewandowski.

Kubiszyn

Kubiszyn dostał propozycję walki z Michałem Pasternakiem. ”Don Diego” postawił swoje warunki, na które ostatecznie druga strona nie przystała. W tej sytuacji ostatecznie ”Wampir” zmierzy się z byłym tymczasowym mistrzem KSW – Normanem ”Storminem” Parke.

”Don Diego” o potencjalnej walce na gali KSW Epic wspomniał w rozmowie z Arturem Przybyszem.

Apel, zapytanie, albo zwrotka w stronę KSW. Jeżeli chcecie, a ja nie dostanę walki na FAME – to mogę, jestem w przygotowaniach. Mogę przygotować się na galę KSW Epic, mogę znaleźć się na karcie walk – jeżeli oczywiście będzie taka propozycja. Chętnie, z przyjemnością!

Po tych słowach szybko znalazł się zawodnik KSW, który chciałby zmierzyć się z ”Don Diego”. Mowa o byłym pretendencie do pasa mistrzowskiego – Andrzeju Grzebyku.

Moglibyśmy wzbogacić kartę walk w Gliwicach super Walka z Mateuszem 🫵

Chalidow vs. Adamek – XTB KSW Epic

Sprawdźmy się w formule PRIDE 🩸👊🩸

Wróćmy do czasów Japońskiego PRIDE Fighting Championships

Martin Lewandowski zabiera głos!

Jeden z właścicieli KSW – Martin Lewandowski w rozmowie z Karolem Garncarzem zabrał głos w sprawie potencjalnej walki Mateusza Kubiszyna na zbliżającej się gali KSW Epic.

Podoba mi się. No tutaj Don Diego, wiesz sportowo jest zacnym zawodnikiem. No tak, to by była ciekawa walka. Na pewno promocyjnie silna, mocna więc jest to zastanowienia. Nie chcę tu deklarować bo jednak zawsze takie decyzje podejmuję z Wojsławem Rysiewskim, więc chcę z nim przegadać temat. Poznać jego perspektywę.

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis