MMA PLNajnowszeUFCJest scena walki McGregora w filmie Road House! Irlandczyk bliżej wygranej niż w ostatnich pojedynkach w UFC!

Jest scena walki McGregora w filmie Road House! Irlandczyk bliżej wygranej niż w ostatnich pojedynkach w UFC!

W sieci pojawiła się scena walki Conora McGregora w filmie “Road House”, którego nie tylko jest jednym z bohaterów, ale także producentem. Kibice mogą zobaczyć jak wygląda gra aktorska w formie bójki z udziałem “Notoriousa”.

scena walki Conora McGregora w filmie Road House

Film “Road House” można oglądać od wczoraj, 21 marca na platformie Amazon Prime Video. Oficjalna zapowiedź “działa” poniżej:

Jest scena walki Conora McGregora w filmie Road House!

Choć w sieci pojawiają się materiały przedstawiające sceny, w których Conor McGregor wziął udział, to jednak nie są one wszystkimi, w których widzimy gwiazdę UFC.

Teraz w sieci pojawiło się wideo, pokazujące scenę walki z udziałem Conora McGregora, w którym mierzy się on z głównym bohaterem całego filmu.

Co ciekawe, Irlandczyk był w tej filmowej kreacji bliżej wygranej niż w ostatnich swoich walkach w UFC. McGregor bowiem w ostatnich czterech walkach przegrywał aż trzykrotnie. “The Notorious” dostawał srogie lanie od Khabiba Nurmagomedovowa oraz dwukrotnie od Dustina Poiriera. Jedyną wygraną we wspomnianych czterech walkach odniósł w starciu z emerytowanym już dzisiaj Donaldem Cerrone.

Poniżej natomiast możecie zobaczyć jak wygląda walka Conora McGregora w filmie “Road House”:

A Wy zamierzacie obejrzeć film “Road House”? Czy może jesteście już po seansie filmu z udziałem Conora McGregora? Jeśli tak, to jak wrażenia?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis