MMA PLArchiwumGamrotJest pierwszy komentarz Mateusz Gamrota po zamieszaniu przy main evencie UFC 294!

Jest pierwszy komentarz Mateusz Gamrota po zamieszaniu przy main evencie UFC 294!

Mateusz Gamrot (23-2) był/jest zawodnikiem rezerwowym w walce wieczoru UFC 294, która już dwudziestego pierwszego października odbędzie się w Abu Dhabi. Polak miał wejść na zastępstwo w przypadku wypadnięcie Charlesa Oliveiry bądź Islama Makhacheva. Brazylijczyk wypadł i co ciekawe Makhachev był przekonany, że w jego miejsce wejdzie nasz reprezentant.

Ostatecznie organizacja miała więcej czasu na negocjacje i w miejsce Charlesa wszedł mistrz wagi piórkowej – Alexander Volkanovski. Jest to wyczekiwany rewanż.

W co-main evencie również zaszło do dużych zmian. Niepokonany Khamzat Chimaev (12-0) skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem Kamaru Usmanem (20-3).

Gamrot komentuje!

Jest pierwszy komentarz Mateusza Gamrota (23-2) przy zamieszaniu jakie powstało przy walce wieczoru UFC 294.

Teraz czy za rok nie ma znaczenia! Jestem krok za wami, do zobaczenia

Reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team skrzyżował rękawice z mocnym Rafaelem Fizievem (12-3). Polak tym zwycięstwem awansował o jedno oczko w oficjalnym rankingu wagi lekkiej. ”Gamer” znajduje się aktualnie na szóstej pozycji.

Polak już w pierwszej odsłonie postawił twarde warunki. Niewykluczone, że już przy obaleniu i mocnym niskim kopnięciu Fiziev doznał kontuzji bądź się ona pogłębiła. W drugiej rundzie Mateusz zaczął się rozkręcać i było wiadomo, że możemy spodziewać się dużych emocji. Fiziev doznał poważnej kontuzji i nie był w stanie kontynuować walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis