MMA PLNajnowszeFAME MMAJest chętny na walkę z TEDE. To byłby głośny powrót do MMA!

Jest chętny na walkę z TEDE. To byłby głośny powrót do MMA!

Freakowa scena MMA w Polsce przeżywa z pewnością drugą młodość. Po sukcesach organizacji Fame MMA oraz FFF, organizatorzy szukają coraz to nowych ciekawych zestawień, które mogłyby przyciągnąć przed telewizory kolejne grupy nowych “fanów” wszechstylowej walki wręcz. Jest chętny na walkę z TEDE!

chętny na walkę z TEDE

Nie jest tajemnicą, że łakomym kąskiem dla organizatorów jest środowisko raperskie, które jak dotąd budziło bardzo duże zainteresowanie publiki. Najpierw w internecie krążyły pogłoski, że raper Peja, mógłby zawalczyć w Fame MMA za niebotyczną gażę miliona złotych, ale ostatecznie okazało się, że Andrzejewski jest przeciwko tego typu widowiskom, i nie zrobi tego tylko dla pieniędzy.

Sytuację tą skrzętnie wykorzystał inny raper Tede, który zadeklarował, że chętnie wystąpiłby w FAME MMA, ale tylko pod warunkiem odpowiedniego wynagrodzenia – półtora miliona polskich złotych.

ZOBACZ TAKŻE: Tede w FAME MMA, ale tylko za konkretną cenę! „Nawet bym się karate nauczył w te trzy miesiące”

Jest chętny na walkę z TEDE! Słowa rapera zainteresowały “Hardkorowego Koksa”, który podczas FFF w wywiadzie dla mmanews wyznał, że z chęcią zmierzyłby się z TEDE. Ten jednak szybko skomentował sprawę stwierdzając, że nie jest zainteresowany taką walką:

KLIKBAJTOWCY 😂😂😂😂😂 PRZECIEZ TO WYSTARCZY OBEJRZEC WYWIAD Z KTOREGO TO WYCIAGNELI ZEBY SIE ZORIENTOWAC ZE NIC Z TEGO GDYZ TEN CO JA BYM SIE DLA NIEGO PO TE POLTOREJ BANKI ZAINTERESOWAL NIE BYL ZAINTERESOWANY BANKA ZA WALKE Z TYM CO JEST CHETNY 😂😂😂😂 WIEM ZE BRZMI JAK INCEPCJA ALE TO I TAK MATRIX

Słowa Tedego sugerują, że nie tylko gaża, ale też konkretny rywal jest warunkiem jego występu w MMA. Mowa tutaj oczywiście o Rychu Peji z którym Tede, jest w niezbyt dobrych relacjach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis