MMA PLNajnowszeUFCJeremy Stephens rzuca wyzwanie “Koreańskiemu Zombie”!

Jeremy Stephens rzuca wyzwanie “Koreańskiemu Zombie”!

Przed galą UFC Fight Night 104 wszyscy zastanawiali się jak ponad 3-letnia przerwa wpłynie na styl walki Chan Sung Junga (14-4). Jednak “Koreański Zombie” nie zawiódł i powrócił w świetnym stylu, nokautując Dennisa Bermudeza (16-6) w połowie pierwszej rundy.

Wobec tego zwycięstwa, do Koreańczyka zaczyna formować się kolejka chętnych do walki. Pierwszy ustawił się Jeremy Stephens (25-13). Swoje wyzwanie rzucił na Twitterze, a co więcej, podał na jakiej gali mogliby się spotkać, byłoby to UFC on FOX 23, zaplanowane na 15 kwietnia w Kansas:

Stephens walczył ostatnio w listopadzie zeszłego roku na historycznej gali UFC 205 w Nowym Jorku. Jego rywalem był Frankie Edgar (21-5-1), który wygrał jednogłośnie na punkty.

Kto Waszym zdaniem wygrałby to starcie? Ewentualnie z kim “Koreański Zombie” powinien zawalczyć?