MMA PLNajnowszeKSWJedyny otwarty trening medialny i Strefa Fana przed XTB KSW Epic w Gliwicach

Jedyny otwarty trening medialny i Strefa Fana przed XTB KSW Epic w Gliwicach

Federacja KSW zaprasza wszystkich fanów na jedyny otwarty trening medialny z udziałem Mameda ChalidowaTomasza Adamka i innych zawodników wyjątkowej gali XTB KSW Epic.

KSW Epic w Gliwicach

Trening medialny połączony ze Strefą Fana przed XTB KSW Epic odbędzie się w sobotę, 27 stycznia o godzinie 17:00 w Małej Hali PreZero Arena Gliwice przy ulicy Akademickiej 50. Wstęp dla fanów na wydarzenie jest wolny. Na miejscu pojawią się bohaterowie walki wieczoru, legendy świata sportu, Mamed Chalidow i Tomasz Adamek. Kibice będą mieli też okazję spotkać się z innymi bohaterami gali XTB KSW Epic. Wydarzenie będzie również transmitowane na żywo na Facebooku i kanale YouTube organizacji KSW.

Gala XTB KSW Epic będzie wyjątkowym, trzynastym wydarzeniem zaplanowanym na rok 2024 przez KSW. Będzie to powrót do korzeni konfrontacji różnych stylów walki, z których wyewoluowało dzisiejsze MMA. W walce wieczoru dojdzie do niesamowitego pięściarskiego pojedynku Mameda Chalidowa, największej gwiazdy polskiego MMA z Tomaszem Adamkiem, mistrzem i pięściarską legendą ringów. Fani zobaczą również wiele innych świetnych konfrontacji oraz mistrzowski turniej wagi półciężkiej, który wyłoni nowego czempiona tej kategorii wagowej. #Gliwice

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis