MMA PLNajnowszeJoanna JędrzejczykJędrzejczyk wspiera Gamrota przed galą UFC 299: Kwestią czasu, gdy sięgniesz po pas!

Jędrzejczyk wspiera Gamrota przed galą UFC 299: Kwestią czasu, gdy sięgniesz po pas!

Mateusz Gamrot już w najbliższą sobotę stoczy swój kolejny pojedynek w największej organizacji na świecie. Reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team wystąpi na hitowej gali UFC 299 w Miami. Na miejscu ”Gamer” może liczyć na wsparcie byłej mistrzyni UFC w wadze słomkowej.

Jędrzejczyk

33-latek wystąpi tuż przed główną kartą. Będzie to starcie z byłym mistrzem UFC i weteranem – Rafaelem Dos Anjosem (32-15). Pojedynek już na papierze zapowiada się naprawdę świetnie.

Na tej samej karcie zobaczymy drugiego naszego reprezentanta. Wcześniej w klatce zamelduje się Michał Oleksiejczuk (19-6), który skrzyżuje rękawice z Michaelem Pereirą (29-11).

Jędrzejczyk wspiera Gamrota!

Joanna Jędrzejczyk jest na miejscu, gdzie wspiera Mateusza Gamrota przed jego bardzo ważnym starciem w największej organizacji na świecie.

Oto co napisała Asia w mediach społecznościowych:

Mateusz z uśmiechem i w dobrej formie🔥 Łapiemy trochę świeżego powietrza przed wieczornym zbijaniem wagi. Mati! Mistrzu! Ciężka praca już za tobą. Poświęciłeś bardzo dużo aby być w tym miejscu. Jeszcze chwila trudu (zbijania wagi) i czeka Cię ta weselsza część roboty wojownika czyli sama walka! Jesteś silny, jesteś szybki, zdrowy w pełnej dyspozycji fizycznej oraz psychicznej. Te sobotnie zwycięstwo należy się Tobie! To kwestia czasu gdy sięgniesz najwyższej gwiazdy jaką jest mistrzostwo UFC. Zostałeś urodzony aby być Mistrzem UFC!🌟 Dziękuję, że mogę z tak bliska obserwować jak piszesz historię! Jesteście #TEAMGAMER ? Czekacie na galę ?

Pojawił się też odcinek z serii ”Embedded”, gdzie pojawiła się Joanna Jędrzejczyk i Mateusz Gamrota.

Sami zobaczcie:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis