MMA PLNajnowszeJoanna JędrzejczykJędrzejczyk spotkała się z Shevchenko! To są prawdziwe wojowniczki z wielkim szacunkiem!

Jędrzejczyk spotkała się z Shevchenko! To są prawdziwe wojowniczki z wielkim szacunkiem!

Joanna Jędrzejczyk aktualnie jest w Tajlandii. Polka spotkała się tam niespodziewanie ze swoją byłą przeciwniczką – Valentiną Shevchenko. Przypomnijmy, że obie mierzyły się w UFC, ale także lata temu w tajskim boksie. Jest tu wzajemny szacunek – obie zawodniczki w mediach społecznościowych opublikowały zdjęcia z wspomnianego spotkania.

“Bullet” w poprzednim roku sensacyjnie straciła tytuł w wadze muszej, kiedy to pod koniec czwartej odsłony poddała ją Aelxa Grasso. We wrześniu doszło do natychmiastowego rewanżu. Reprezentantka Meksyku ponownie mocno się postawiła i po 5-rundach sędziowie ogłosili remis. Tym samym Grasso dalej pozostaje mistrzynią. Wszystko na to wskazuje, że w tym roku dojdzie do ich trylogii. 

Do walki z Jędrzejczyk doszło w grudniu 2018 roku na gali UFC 231. Polka spróbowała sił w wyższej kategorii wagowej. Valentina po całym dystansie wygrała pewnie jednogłośną decyzją sędziów.

Doszło do spotkania!

W Tajlandii doszło do spotkania Joanny Jędrzejczyk z Valentiną Shevchenko.

🥷🥷  @joannajedrzejczyk @bulletvalentina  Miło cię widzieć Joanna! Znając się od 18 lat 👊Dzielę się tą samą pasją do sportów walki 👊

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis