MMA PLNajnowszeGłowackiJeden z właścicieli KSW nagrodził ”Główkę”! Głowacki zgarnia statuetkę za nokaut roku!

Jeden z właścicieli KSW nagrodził ”Główkę”! Głowacki zgarnia statuetkę za nokaut roku!

Krzysztof Głowacki pojawił się na sobotniej gali KSW w Gorzowie Wielkopolskim. Były mistrz świata w boksie zgarnął nagrodę z rąk jednego z właścicieli KSW – Macieja Kawulskiego. Nagranie z wręczenia szybko ukazało się w mediach społecznościowych największej organizacji w naszym kraju.

Głowacki

Głowacki miał wystąpić na początku 2024 roku, ale wszystko zakończyło się fiaskiem. ”Główka” był przymierzany do starcia z innym pięściarzem – Vasilem Ducarem.

Czech wystąpił w KSW przed własną publicznością, gdzie przegrał na punkty z Dawidem Kasperskim. Niewykluczone, że w tej sytuacji nie Ducar, a Kasperski będzie najbliższym przeciwnikiem Krzysztofa. Dawid dość niespodziewanie zadebiutował w MMA i pokazał się z naprawdę dobrej strony jak na debiut. Kasperski to przede wszystkim utytułowany i doświadczony kick-boxer.

Głowacki z nagrodą!

Krzysztof Głowacki został nagrodzony statuetką, którą wręczył mu jeden z właścicieli KSW – Maciej Kawulski.

Oczywiście jest to nagroda za nokaut 2023 roku. ”Główka” w debiucie już w pierwszej odsłonie ciężko znokautował Patryka Tołkaczewskiego. Przypomnijmy, że ”Gleba” był w dosiadzie, a Głowacki ciosem z dołu zakończył pojedynek.

Ciężko będzie to przebić…

Nokaut roku 2023

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis