MMA PLNajnowszeJan BłachowiczJan Błachowicz zapowiada przed najbliższą walką: Tym razem go znokautuję!

Jan Błachowicz zapowiada przed najbliższą walką: Tym razem go znokautuję!

Jan Błachowicz (29-10-1) stanie do rewanżowego pojedynku. ”Cieszyński Książę” nie zamierza zostawiać wątpliwości i zapowiada, że tym razem nie będzie nikt miał nic do powiedzenia po walce.

Błachowicz

40-latek wystąpi dwudziestego września na gali UFC 297 w Kanadzie. Będzie to drugi pojedynek z Aleksandarem Rakiciem (14-3).

Do ich walki doszło w maju 2022 roku w Las Vegas. Od początku widzieliśmy mocne wymiany w stójce z obu stron. Lepsze wrażenie robił Błachowicz, który ciągle dochodził do głosu z niskimi kopnięciami, a dodatkowo dobrze bronił ataki oponenta. Były też ciosy na tułów i middel kicki.

W drugiej rundzie Rakić zdobył obalenie i kontrolował z góry przeciwnika przez większość czasu. Błachowicz próbował zaskoczyć i szukał trójkąta nogami. W trzeciej odsłonie ponowne wymiany. Rakić upadł na deski – doznał bowiem poważnej kontuzji nogi.

Błachowicz o wyniku rewanżu!

Jan Błachowicz (29-10-1) jest mocno zmotywowany przed najbliższym starciem. Polak nie zamierza pozostawić żadnych wątpliwości.

Były mistrz wagi półciężkiej w rozmowie z MiddleEasy zapewnił, że tym razem znokautuje swojego przeciwnika.

Myślę, że walka przebiegnie podobnie jak pierwszy pojedynek. Tym razem jednak znokautuję go, czysto go znokautuję. Nikt nie będzie miał nic do powiedzenia po walce.

Błachowicz zamierza wrócić na odpowiednie tory, aby w niedalekiej przyszłości stoczyć rewanżowy pojedynek z Alexem Pereirą, który aktualnie jest nowym mistrzem wagi półciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis