MMA PLNajnowszeUFCJamahal Hill wystąpi w walce wieczoru UFC 300. o swoim rywalu mówi: To tak naprawdę mismatch!

Jamahal Hill wystąpi w walce wieczoru UFC 300. o swoim rywalu mówi: To tak naprawdę mismatch!

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Jamahal Hill wystąpi w walce wieczoru głośnej gali UFC 300, któa już 13 kwietnia odbędzie się w T-Mobile Arenie w Las Vegas.

Jamahal Hill

Co ciekawe, Amerykanin czuje się wielkim faworytem nadchodzącej konfrontacji, a zestawienie go z tym konkretnym rywalem nazywa wprost – mismatchem.

Jamahal Hill wystąpi w walce wieczoru UFC 300. o swoim rywalu mówi: To tak naprawdę mismatch!

Hill w walce wieczoru UFC 300 zmierzy się w walce o pas mistrzowski wagi półciężkiej z aktualnym jego posiadaczem – Alexem Pereirą.

W rozmowie z Bodog Canada, Amerykanin przyznaje, że czuje się dużo lepszym zawodnikiem od Brazylijczyka:

“Po prostu czuję, że jestem lepszy. Mówiłem to już w wielu wywiadach, ale ludzie nie wierzą mi. Jestem po prostu od niego lepszy. Kropka. W każdym aspekcie jestem od niego lepszy i nie chcę tego ciągle powtarzać. Wejdę do klatki i to po prostu pokażę. To nie skończy się dla niego dobrze. Dlatego uwielbiam te wszystkie gadki, tę mityczność, którą stworzono wokół Periery. “Pereira to ten taki”. Kocham to.”

Hill zapowiada, że znokautuje Alexa Perierę podczas kwietniowej gali UFC 300:

“Znokautuje go. Kiedy to mówię to nie oznacza braku szacunku do niego, ale tak będzie. Lubię Alexa, lubię oglądać jak walczy. Wnosi do tego sportu dobrą energię, przykuwa uwagę, ma charyzmę i jest dobrą postacią dla sportu, dla firmy. Ale tak naprawdę to nasze zestawienie to jest mismatch.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis