MMA PLNajnowszeUFCJamahal Hill pokazał jak zakończy się walka wieczoru UFC 300. Alex Pereira nie będzie zadowolony!

Jamahal Hill pokazał jak zakończy się walka wieczoru UFC 300. Alex Pereira nie będzie zadowolony!

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Jamahal Hill pokazał jak zakończy się walka wieczoru jubileuszowej gali UFC 300. Starcie z jego udziałem, w którym zmierzy się z aktualnie panującym mistrzem tej dywizji wagowej – Alexem Pereirą będzie najważniejszym starciem tej ważnej dla amerykańskiego giganta gali.

Jamahal Hill

Impreza UFC o numerze 300 odbędzie się już 13 kwietnia w Las Vegas. Cała karta tego wydarzenia składa się z aż trzech pojedynków mistrzowskich. Oprócz wspomnianej walki o pas wagi półciężkiej, kibice zobaczą starcia o pas BMF oraz o tytuł w dywizji kobiet w kategorii słomkowej.

Walka Alex Pereira vs Jamahal Hill będzie natomiast main eventem całego wydarzenia.

Jamahal Hill pokazał jak zakończy się walka wieczoru UFC 300. Alex Pereira nie będzie zadowolony!

Amerykanin, który powróci do walk w oktagonie postanowił nieco zadrwić ze swojego najbliższego rywala. W sieci zamieścił zabawny filmik, w którym pokazał jak zakończy się walka wieczoru gali UFC 300.

Hill odniósł się do kopnięć Brazylijczyka, przed którymi ostrzegają go fani i specjaliści od sportów walki. Alex Pereira jest bowiem utytułowanym kickbokserem i uchodzi za jednego z najmocniej kopiących zawodników we współczesnym UFC.

Hill jednak widzi to inaczej. Poniżej filmik, w którym przedstawia on to, jak ludzie myślą jak zakończy się walka wieczoru UFC 300 kontra to jak faktycznie się zakończy:

A Wy na kogo stawiacie w walce wieczoru gali UFC 300? Czy starcie to wygra Alex Pereira czy Jamahal Hill?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis