MMA PLNajnowszeFAME MMAJakub Kosecki już niebawem zawalczy na FAME! Zdradził co się stanie jeżeli ktoś przesadzi!

Jakub Kosecki już niebawem zawalczy na FAME! Zdradził co się stanie jeżeli ktoś przesadzi!

Jakub Kosecki to kolejny piłkarz, który spróbuje swoich sił w mieszanych sztukach walki. Do jego zawodowego debiutu w nowej dyscyplinie dojdzie na jubileuszowej gali FAME MMA 20. Kosecki zapewnił, że jest przeciwnikiem patologii na konferencjach. Piłkarz wyjawił co zrobi, gdy podobne zachowanie będzie kierowane w jego stronę.

Kosecki

33-latek w latach 2012-2013 grał w reprezentacji Polski. Kosecki występują na pozycji pomocnika. Jakub grał w takich klubach jak Legia Warszawa, ŁkS Łódź, Lechia Gdańsk czy Śląsk Wrocław.

O debiucie Koseckiego mówiło się już od jakiegoś czasu. Podczas ostatniej gali ogłoszono oficjalnie, że Jakub został nowym nabytkiem FAME, a jego rywalem na 20 edycji będzie streamer streamerem Łukasz “Tuszol” Tuszyński.

Kosecki zapewnia!

Jakub Kosecki w rozmowie z Weszło TV zapewnił, że jest przeciwnikiem patologii na konferencjach freak fightowych.

Piłkarz zapewnia, że można zrobić dobre show, a nie przekraczanie wszelkich granic.

Mogę Ci obiecać. Ja w patologię bawić się nie będę. Jeśli zobaczę jakąkolwiek ”patolkę”, która idzie w moją stronę czy coś co kompletnie nie współgra z moimi wartościami i z tym co powiedziałem to ja po prostu wstaję i podziękuję (…) Wyzywać innych, bliskich, mieszać w to dzieci to już… Przysięgam Ci jeśli coś takiego we mnie uderzy to wstaję i wychodzę. I nie ma mnie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis