MMA PLBoksJake Paul znokautował Bena Askrena w 1. rundzie! [WIDEO]

Jake Paul znokautował Bena Askrena w 1. rundzie! [WIDEO]

Jake Paul (3-0) znokautował Bena Askrena (0-1) w pojedynku bokserskim, jaki odbył się w Atlancie.

Cała walka zakończyła się już w pierwszej rundzie. Paul trafił mocnym prawym sierpowym. “Funky” co prawda wstał, ale nie był w pełni świadomy i sędzia postanowił przerwać pojedynek.

Dla Askrena był to zawodowy debiut w boksie. Wcześniej jednak “Funky” osiągał wielkie sukcesy w innych sportach walki. Był uczestnikiem Igrzysk Olimpijskich w zapasach czy mistrzem świata w grapplingu. W formule MMA zdobywał zaś pasy mistrzowskie takich organizacji jak Bellator MMA czy ONE Championship.

Podobnie jak jego brat Logan, Jake Paul to popularny youtuber. Może pochwalić się na swoim kanale ponad 20 mln subskrypcji. Przed pojedynkiem z Askren stoczył wcześniej dwie zawodowe walki pokonując m.in. byłego koszykarza NBA Nate’a Robinsona.

Zobacz także:

UFC on ESPN 22 – wyniki

Kolejna gala UFC w Las Vegas i ponownie w rozpisce znalazł się Polak, tym razem Bartosz Fabiński. W walce wieczoru wystąpi zaś były mistrz wagi średniej.

Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira na UFC 266

Wiadomo już kiedy Jan Błachowicz (28-8) po raz drugi będzie bronił pasa wagi półciężkiej. Polak wystąpi 4 września na gali UFC 266. Jego przeciwnikiem będzie zaś pretendent numer jeden w dywizji do 205 funtów – Glover Teixeira (32-7).