MMA PLNajnowszeUFCJake Paul zawalczy z 58-letnim Tysonem. Dana White: Następny będzie 93-letni Eastwood?

Jake Paul zawalczy z 58-letnim Tysonem. Dana White: Następny będzie 93-letni Eastwood?

Szef największej organizacji MMA na świecie – Dana White wybitnie nie jest fanem popualrnego youtubera, który wywraca świat boksu do góry nogami. Jake Paul, bo o nim mowa w swoim najbliższym pojedynku zawalczy z Mikiem Tysonem. 58-letnim Tysonem!

Jake Paul zawalczy z 58-letnim Tysonem

Walka youtubera z legendą świata boksu odbędzie się już 20 lipca na AT&T Stadium w Arlington w stanie Teksas, gdzie na codzień swoje mecze rozgrywa drużyna Dallas Cowboys.

Dla Tysona będzie to powrót do ringu po wielu latach sportowej emerytury.

Jake Paul zawalczy z 58-letnim Tysonem. Dana White: Następny będzie 93-letni Eastwood?

Dana White, który ewidentnie nie przepada za Jakiem Paulem nie czuje rozgoryczenia organizacją takiej walki z udziałem prawie sześćdziesięcioletniej legendy pięściarstwa.

W podcaście “Pound 4 Pound”, White nie zostawił suchej nitki na Paulu:

“Kocham Mike’a i nienawidzę o tym rozmawiać, bo on się wścieka, kiedy zabieram głos w tej sprawie. Nie jestem jednak zachwycony, widząc go robiącego takie rzeczy. Kiedy wejdzie do walki będzie miał 58 lat. Między tą dwójką będzie 31 lat różnicy. Jake Paul walczył z dzieciakiem w swoim wieku i przegrał. Właśnie wczoraj widziałem tę walkę. Zamieściłem ją ponownie i napisałem czy jak pokona Tysona, to następny będzie Clint Eastwood? Wiesz, Eastwood ma 93 lata. Nie wiem stary o co chodzi…”

Na dodatek White postawił bardzo odważną tezę dotyczącą doboru rywali przez Jake’a Paula:

“To, czego Jake chce, to zarabianie pieniędzy. Ludzie, którzy go śledzą w internecie nie kupują jego walk, więc musi walczyć z ludźmi, którzy faktycznie będą w stanie sprzedawać PPV.”

Przypominamy, że Jake Paul w przeszłości walczył już m.in. z Benem Askrenem, Tyronem Woodleyem, Andersonem Silvą czy Natem Diazem. Wszyskie te walki youtuber wygrywał.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis