MMA PLNajnowszeKSWJak wyszła sprzedaż PPV przy gali KSW EPIC? Martin Lewandowski zadowolony!

Jak wyszła sprzedaż PPV przy gali KSW EPIC? Martin Lewandowski zadowolony!

Dużo kibiców jest ciekawych jak wyszła sprzedaż PPV przy dodatkowej gali największej organizacji w naszym kraju. Tym razem mamy pierwsze informacje odnośnie sobotniej gali KSW EPIC, która odbyła się w Gliwicach. Jeden z właścicieli KSW – Martin Lewandowski w rozmowie z mediami nie ukrywał zadowolenia. 

Lewandowski

Lewandowski parę razy przed galą wspominał, że 100 tysięcy sprzedanych PPV będzie porażką. Jak widać było lepiej!

W main evencie doszło do wyczekiwanej walki legend na zasadach boksu. Tomasz Adamek stoczył swój pierwszy pojedynek w klatce, a Mamed swoją pierwszą walkę w nowej dla siebie formule. Podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza po trzeciej rundzie pojawił się w narożniku z wielkim grymasem bólu. Khalidov doznał, bowiem kontuzji ręki i nie był w stanie wyjść do następnej odsłony.

Lewandowski komentuje!

Martin Lewandowski w rozmowie z mediami został zapytany o sprzedaż PPV po sobotniej gali KSW EPIC. Jeden z właścicieli KSW nie ukrywał, że jest zadowolony. Tym samym możemy być pewni, że sprzedało się więcej niż 100 tysięcy PPV.

Bardzo dobre pytanie, bardzo dobre! Powyżej, dużo powyżej proszę państwa. Ogólnie bardzo zadowolony jestem naprawdę z całości i chciałbym, żeby main event dotrwał do końca.

Wojsław Rysiewski dyrektor sportowy KSW został zaś zapytany czy sprzedaż zakręciła się w okolicy 150 tysięcy.

Być może – odpowiedział krótko Rysiewski

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis