MMA PLNajnowszeGamrotJak Charles Oliveira ocenia Mateusza Gamrota? Były mistrz UFC zabiera głos!

Jak Charles Oliveira ocenia Mateusza Gamrota? Były mistrz UFC zabiera głos!

Już z soboty na niedzielę w Las Vegas odbędzie się jubileuszowa gala UFC 300. W głównej karcie dojdzie do starcia na szczycie wagi lekkiej. Zwycięzca tego starcia zawalczy o tytuł mistrzowski. Mowa oczywiście o zestawieniu Charlesa Oliveiry (34-9) z Armanem Tsarukyanem (21-3). Brazylijczyk w rozmowie z TVP Sport został poproszony o ocenę topowych zawodników wagi lekkiej. Tym samym Charles wypowiedział się także o naszym reprezentancie – Mateuszu ”Gamerze” Gamrocie.

Oliveira

Oliveira tytuł stracił po przegranej przed czasem z Islamem Makhachevem. Brazylijczyk wrócił na odpowiednie tory i już pod koniec pierwszej odsłony zastopował Beneila Dariusha.

Miało dojść do szybkiego rewanżu z mistrzem, lecz Brazylijczyk ostatecznie wypadł z hitowego rewanżu. W miejsce Charlesa wszedł Alexander Volkanovski.

Charles Oliveira odpowiada!

Patryk Prokulski miał okazję porozmawiać z Charlesem Oliveirą (34-9) przed jego bardzo ważną walką na gali UFC 300. Dziennikarz postanowił poprosić w końcówce rozmowy o ocenę topowych zawodników wagi lekkiej.

Charles z uznaniem wypowiedział się o naszym reprezentancie – Mateuszu Gamrocie.

Bardzo dobry grappler – powiedział krótko Oliveira.

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis