MMA PLNajnowszeKSWJak będzie wyglądała gala KSW 100? Są pierwsze informacje!

Jak będzie wyglądała gala KSW 100? Są pierwsze informacje!

Martin Lewandowski w rozmowie z Andrzejem Kostyrą poruszył sporo tematów. Jeden z właścicieli KSW wspomniał także o nadchodzącej jubileuszowej 100 edycji największej organizacji w naszym kraju. Pojawiły się pierwsze wizualizacje eventu, który będzie miał miejsce pod koniec 2024 roku.

Lewandowski

Najbliższe wydarzenie będzie miało miejsce już jedenastego maja w Ergo Arenie. Mowa o gali XTB KSW 94. W main evencie niepokonany Adrian Bartosiński stanie do obrony tytułu w wadze półśredniej. ”Bartos” stoczy rewanżowy pojedynek z Andrzejem Grzebykiem.

Poznamy tymczasowego mistrza wagi piórkowej. Wyłoni go drugie starcie Roberta Ruchały i Patryka Kaczmarczyka. Dojdzie także do wyczekiwanej walki w wadze ciężkiej pomiędzy Arturem Szpilką, a Arkadiuszem Wrzoskiem.

Martin Lewandowski zabiera głos!

Wielu kibiców zastanawia się jak będzie wyglądać jubileuszowa gala KSW 100. Rąbek tajemnicy uchylił Martin Lewandowski w rozmowie z Andrzejem Kostyrą.

Oto co powiedział o wydarzeniu, które czeka nas pod koniec 2024 roku.

Myślę, że to będzie mniejsze wydanie KSW Colosseum, ale na tyle duże, że i od strony oprawy i grafiki, wizuala całego gali, będziemy chcieli, żeby to było święto. Na szczęście mamy jeszcze do listopada trochę czasu. Gala odbędzie się w Gliwicach.

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis