MMA PLNajnowszePrime MMA“Jadem plujesz jakimś? Do dzisiaj mi się rana nie zagoiła!” – Kaczor BRS o uderzeniu w zęby Jasia Kapeli [WIDEO]

“Jadem plujesz jakimś? Do dzisiaj mi się rana nie zagoiła!” – Kaczor BRS o uderzeniu w zęby Jasia Kapeli [WIDEO]

We wczorajszym programie ZADYMA promującym nadchodzącymi wielkimi krokami galę PRIME MMA 8, jeden z uczestników wydarzenia Kaczor BRS opowiedział o uderzeniu w zęby Jasia Kapeli.

Kaczor BRS o uderzeniu w zęby Jasia Kapeli

Obaj panowie będą się bić w klatce i nie tylko po zębach podczas wspomnianej imprezy. PRIME 8 odbędzie się bowiem już w sobotę 13 kwietnia w Warszawie.

Pierwotnie impreza ta miała odbyć się w Arenie Gorzów w Gorzowie Wielkopolskim, ale właściciele obiektu nie doszli do porozumienia z właścicielami freakowej organizacji i odmówili udostępnienia hali na imprezę, w której wystąpić ma skazany wyrokiem Sądu youtuber – Kamerzysta.

Kaczor BRS o uderzeniu w zęby Jasia Kapeli

Wracając do wspomnianego we wstępie wczorajszego programu Zadyma, Kaczor BRS w taki sposób opowiadał o ranie, która po zębach Jasia Kapeli została mu na dłoni:

“Do dzisiaj mi się nie goi. Jak na pigalaku dostałeś kurwa w zęby, nie wiem jadem plujesz jakimś czy coś, to do dzisiaj mi się rana nie zagoiła. Słuchaj, Małgośka. Podeszłaś do mnie z boku, nawet nie myślałem, że się z Tobą będę bił. Dojebałeś do pieca, zostaniesz rozjebany.

Przypominamy, że walką wieczoru gali PRIME 8 będzie pojedynek w formule bokserskiej między Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim a Arkadiuszem Tańculą. W rozpisce wydarzenia znajdują się także pojedynki Pawła Jóźwiaka z Jakubem “Japczanem” Piotrowiczem czy Bagiety 2.0 z Daro Lwem.

A Wy będziecie oglądać nadchodzącą wielkimi krokami galę PRIME MMA 8?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis