MMA PLBez kategoriiIV Polska Liga Shooto 27 września – Sochaczew!

IV Polska Liga Shooto 27 września – Sochaczew!

shooto-logo.jpg

Mamy już ustalony termin IV edycji Polskiej Ligi Shooto. Zawody odbędą się 27 września 2008 w Sochaczewie. Dokładne miejsce imprezy, oraz numer konta, na które można wpłacać startowe podam niebawem. Jak zwykle, wieczorem, dzień wcześniej czyli 26 września odbędzie się kurs sędziowski.

Zawody rozegrane zostaną w klasach C i B, nowością jest możliwość startu juniorów w wieku 16-18 lat ( rocznikowo ) w klasie C. Od juniorów wymagane jest BEZWZGLęDNIE pisemne zezwolenie rodziców na udział w zawodach.

Startowe dla zawodników wynosi 40zł, każdy zawodnik dostaje wysokiej jakości koszulkę okazjonalnie wykonaną przez firmę PitBull West Coast.

Opłata za kurs sędziowski wynosi 150zł.

Zgłoszeń w klasach C oraz B należy dokonywać na adres mailowy marcin@shooto.pl w terminie do 24 września 2008.

Zgłoszenie winno zawierać:
– imię i nazwisko zawodnika
– klub, który reprezentuje lub miejscowość
– wagę, w której zamierza startować
– klasę zawodniczą Shooto

i bardzo proszę tego przestrzegać, unikniemy wtedy sytuacji ( notorycznej ) gdzie zawodnik awanturuje się, że koleżanka Joanna z Przemyśla dokonała za niego wpłaty, której nie opisała, i generalnie powinniśmy o tym wiedzieć, bo on się nazywa Kowalski i mieszka we Wrocławiu.

Organizator zapewnia kaski dla zawodników klasy C oraz piąstkówki dla zawodników w obu klasach. Sprzęt zapewnia firma ASAMI generalny dystrybutor marki FAIRTEX w Polsce.

Wszystkich zawodników obowiązuje ochraniacz szczęki oraz suspensorium. Zawodnicy w klasie C winni dodatkowo posiadać nagolenniki oraz nakolanniki. Wszystkich obowiązują aktualne badania od lekarza sportowego.

Poniżej podaję limity wagowe poszczególnych kategorii.

Flyweight 55.0 KG
Bantamweight 60.0 KG
Featherweight 65.0 KG
Lightweight 70.0 KG
Welterweight 76.0 KG
Middleweight 7 83.0 KG
Light-heavyweight 91.0 KG
Heavyweight 100.0 KG
Super-heavy weight +100.0 kg

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis