MMA PLBez kategoriiIV Mistrzostwa Polski ADCC Submission Fighting!

IV Mistrzostwa Polski ADCC Submission Fighting!

Info w środku!


4mistrzostwapolskiadccpkx3.jpg

Już w najbliższą sobotę, 26 kwietnia 2008 roku, rozegrane zostaną IV Mistrzostwa Polski ADCC Submision Fighting. Wydarzenie to ma w tym roku znaczenie szczególne, ale o tym później.
Organizatorem już po raz kolejny jest Berserkers Team Szczecin, drużyna, która od 3 lat dzierży palmę pierwszeństwa w drużynowej klasyfikacji. I tym razem stanęli na wysokości zadania, oferując następujące wygrane dla zwycięzców:
Każdy z uczestników otrzymuje okazjonalną koszulke firmy Pit Bull, i pamiątkową naklejke.
Nagrody:
okazjonalne medale,dyplomy,nagrody rzeczowe(sponsorzy), puchary dla zwycięzców w klasyfikacji drużynowej, w kat. seniorów:

1 miejsce kat. wagowej 200zł
1 miejsce kat. open 1000zł
2 miejsce kat. open 300zł

Zawody te mają szczególne znaczenie z kilku powodów. Po pierwsze, w kalendarzu imprez ADCC Polska jest to impreza wyjątkowa, dająca szansę na tytuł Mistrza Polski. Po drugie, zwycięzcy awansują automatycznie do Europejskich Kwalifikacji ADCC. I wreszcie po trzecie, powód który wg. mnie jest niezmiernie ważny, w zawodach wystartują zawodnicy z klubów, które podjęły decyzję o przystąpieniu do Związku ADCC Polska. Na dzień dzisiejszy, są to:

– Grappling Kraków
– Alliance Polska
– Berserkers Team
– Mighty Bulls
– Lutadores Opole
– RKT Radom
– Strefa Walki
– Gracie Barra Polska
– Copacabana
– Tigers-Team Łask
– BONE BREAKERS TEAM ZGIERZ
– MMA Warszawa
– BRASA Polska
– MMA Lublin
– Linke Gold Team
– Złomiarz Team
– Sityodtong Polska ( Gdynia )
– BJJ Konin

Wymienione wg kolejności zgłoszeń.
Jak widać zdecydowana większość klubów zajmujących się SF w Polsce, postanowiła zaufać ADCC. Dla rozwoju SF w Polsce, to prawdziwy krok milowy, świadczący o tym, jak znaczącą dyscypliną sportu staje się w naszym kraju Submission Fighting.

Pozostaje mi tylko jeszcze raz podziękować wszystkim za zaufanie, życzyć sukcesów na najbliższych zawodach, oraz jak największej ilości medali na nadchodzących Pierwszych Mistrzostwach Europy ADCC, w październiku, w Krakowie.

Autor: Marcin Blicharski

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis