MMA PLNajnowszeUFCIlia Topuria przywitany z honorami przez Real Madryt! Mistrz UFC rozpoczął mecz “Królewskich”!

Ilia Topuria przywitany z honorami przez Real Madryt! Mistrz UFC rozpoczął mecz “Królewskich”!

Ilia Topuria to nowy mistrz wagi piórkowej UFC, który po tytuł sięgnął pokonując przed czasem dotychczasowego czempiona Alexandra Volkanovskiego. Zawodnik z korzeniami gruzińsko-hiszpańskimi został przywitany z honorami przez swój ulubiony klub – Real Madryt!

Ilia Topuria przywitany z honorami przez Real Madryt

Topuria widziany był wczoraj na Estadio Santiago Bernabeu, gdzie miejscowy Real Madryt w ramach meczu ligowego hiszpańskiej Primera Division mierzył się z FC Sevillą.

Gruzin symbolicznie rozpoczął mecz, będąc pierwszą osobą, która kopnęła piłkę.

Ilia Topuria przywitany z honorami przez Real Madryt!

Topuria to aktualnie niepokonany zawodnik wagi piórkowej w karierze. Gruzin notuje na ten moment rekord 15-0. W organizacji UFC zwyciężył już siedem kolejnych walk. Na swoim rozkładzie oprócz mistrza Alexandra Volkanovskiego ma także takich zawodników jak: Ryan Hall, Bryce MItchell czy Josh Emmett.

27-latek jest aktualnie jednym z mocno promowanych zawodników przez amerykańskiego giganta, a prywatnie jest wielkim fanem Realu Madryt.

Hiszpański klub uchodzący za najlepszą drużynę piłkarską w historii także postanowił odwdzięczyć się zawodnikowi MMA za jego deklarację sympatii piłkarskiej. Real Madryt bowiem przywitał z honorami Topurię podczas wczorajszego meczu z FC Sevillą.

Zobaczcie jak to wyglądało:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis