MMA PLNajnowszeUFCIlia Topuria na okładce czasopisma Marca! Cała Hiszpania żyje zwycięstwem 27-latka

Ilia Topuria na okładce czasopisma Marca! Cała Hiszpania żyje zwycięstwem 27-latka

Wygląda na to, że narodziła się nowa gwiazda UFC, a jego imię brzmi Ilia Topuria

Topuria na okładce czasopisma Marca
Foto: Marca

Hiszpania żyje sobotnim zwycięstwem El Matadora, który w walce wieczoru UFC 298 znokautował Alexandra Volkanovskiego, przejmując tron kategorii piórkowej.

Wpis o wielkim triumfie 27-latka opublikował nawet oficjalny profil Realu Madryt, dzięki czemu zawodnik pochodzący Gruzji w ciągu doby zyskał ponad milion nowych obserwujących na Instagramie.

Klub pogratulował nowemu championowi wagi piórkowej, zamieszczając jego zdjęcie z krótkim dopiskiem.

Ilia Topuria, gratulujemy ci historycznego zwycięstwa dla hiszpańskiego sportu. Jesteśmy dumni że tak wielki Madridista jak ty został mistrzem UFC.

Na dodatek Ilia Topuria pojawił się na pierwszej stronie gazety Marca, największego czasopisma sportowego w Hiszpanii. Praktycznie zawsze miejsce to zarezerwowane jest dla piłkarzy, co pokazuje tylko, jak duża jest aktualnie wartość marketingowa 27-latka, który po wydarzeniach z Anaheim wzniósł się na wyżyny popularności.

Gala UFC na Santiago Bernabeu nabiera coraz większego sensu. Dana White wstępnie wyraził już zainteresowanie tym pomysłem, szczególnie że amerykański gigant ma w tym roku zawitać do słonecznej Hiszpanii.

ZOBACZ TAKŻE: Mamed Khalidov odpowiada Raubo: Czuję się ogórkiem kiszonym i marynowanym!

Śmiało można powiedzieć, iż Ilia Topuria wszedł w buty Conora McGregora, zastępując Irlandczyka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis