MMA PLBez kategoriiIle Jan Błachowicz zgarnie za walkę o pas UFC? Padły kwoty!

Ile Jan Błachowicz zgarnie za walkę o pas UFC? Padły kwoty!

Foto: Facebook/ Jan Błachowicz

Jesteście ciekawi ile Jan Błachowicz zgarnie za walkę o pas mistrzowski UFC? Na Twitterze możemy zaobserwować rozmowę dziennikarzy, w której udział brał Przemysław Garczarczyk, który podał kwoty, na jakie może liczyć Polak.

Błachowicz już tej nocy stanie przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej. By go zdobyć musi pokonać faworyzowanego Dominicka Reyesa, który w swojej karierze przegrał tylko raz – decyzją sędziów z Jonem Jonesem, ale według wielu obserwatorów został w tej punktacji pokrzywdzony.

Ile Jan Błachowicz zgarnie za walkę o pas UFC? Padły kwoty!

Za swoją ostatnią walkę z Coreyem Andersonem na UFC Rio Rancho, Błachowicz zgarnął 48 tysięcy dolarów podstawy + 48 tysięcy dolarów bonusu za zwycięstwo + 50 tysięcy dolarów bonusu za występ wieczoru. łącznie zatem 146 tysięcy dolarów.

Według informacji Przemysława Garczarczyka, za walkę z Dominickiem Reyesem może zgarnąć nawet… 230 tysięcy dolarów! Podstawa Polaka wynosi 110 tysięcy dolarów, ale do tego mogą dojść bonusy za zwycięstwo i udziały w PPV.

Garczarczyk nie policzył jednak możliwego bonusu od UFC. Amerykański gigant po każdej gali nagradza czterech najefektowniej walczących zawodników bonusami w wysokości 50 tysięcy dolarów.

Zobacz także:

Jan Błachowicz na godziny przed UFC 253: Jeszcze jeden mały kroczek i może będę spełniony

Jan Błachowicz na godziny przed dzisiejszą galą UFC 253 porozmawiał z Dominikiem Durniatem z Polsat Sport o tym, co czeka nas wszystkich w nocy z soboty na niedzielę.

Analiza walki Błachowicz-Reyes! Odliczacie?

To już dziś! Wielki moment w polskim MMA. Zobaczcie analizę pojedynku mistrzowskiego naszego reprezentanta.

Szczegóły transmisji gali UFC 253 z mistrzowską walką Jana Błachowicza

Wielki dzień, a dokładniej rzecz biorąc wielka noc dla polskiego MMA! Już dziś w nocy odbędzie się gala UFC 253, podczas której o mistrzowski pas powalczy Jan Błachowicz (26-8).