MMA PLBez kategoriiIle Jan Błachowicz zgarnie za walkę o pas UFC? Padły kwoty!

Ile Jan Błachowicz zgarnie za walkę o pas UFC? Padły kwoty!

Jesteście ciekawi ile Jan Błachowicz zgarnie za walkę o pas mistrzowski UFC? Na Twitterze możemy zaobserwować rozmowę dziennikarzy, w której udział brał Przemysław Garczarczyk, który podał kwoty, na jakie może liczyć Polak.

Ile Jan Błachowicz zgarnie za walkę o pas UFC
Foto: Facebook/ Jan Błachowicz

Błachowicz już tej nocy stanie przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej. By go zdobyć musi pokonać faworyzowanego Dominicka Reyesa, który w swojej karierze przegrał tylko raz – decyzją sędziów z Jonem Jonesem, ale według wielu obserwatorów został w tej punktacji pokrzywdzony.

Ile Jan Błachowicz zgarnie za walkę o pas UFC? Padły kwoty!

Za swoją ostatnią walkę z Coreyem Andersonem na UFC Rio Rancho, Błachowicz zgarnął 48 tysięcy dolarów podstawy + 48 tysięcy dolarów bonusu za zwycięstwo + 50 tysięcy dolarów bonusu za występ wieczoru. łącznie zatem 146 tysięcy dolarów.

Według informacji Przemysława Garczarczyka, za walkę z Dominickiem Reyesem może zgarnąć nawet… 230 tysięcy dolarów! Podstawa Polaka wynosi 110 tysięcy dolarów, ale do tego mogą dojść bonusy za zwycięstwo i udziały w PPV.

Garczarczyk nie policzył jednak możliwego bonusu od UFC. Amerykański gigant po każdej gali nagradza czterech najefektowniej walczących zawodników bonusami w wysokości 50 tysięcy dolarów.

Zobacz także:

Jan Błachowicz na godziny przed UFC 253: Jeszcze jeden mały kroczek i może będę spełniony

Jan Błachowicz na godziny przed dzisiejszą galą UFC 253 porozmawiał z Dominikiem Durniatem z Polsat Sport o tym, co czeka nas wszystkich w nocy z soboty na niedzielę.

Analiza walki Błachowicz-Reyes! Odliczacie?

To już dziś! Wielki moment w polskim MMA. Zobaczcie analizę pojedynku mistrzowskiego naszego reprezentanta.

Szczegóły transmisji gali UFC 253 z mistrzowską walką Jana Błachowicza

Wielki dzień, a dokładniej rzecz biorąc wielka noc dla polskiego MMA! Już dziś w nocy odbędzie się gala UFC 253, podczas której o mistrzowski pas powalczy Jan Błachowicz (26-8).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis