MMA PLNajnowszeClout MMAI Ty możesz wybrać rywala dla “Piwko nie można”! Jest trzech kandydatów!

I Ty możesz wybrać rywala dla “Piwko nie można”! Jest trzech kandydatów!

Internet to jest takie miejsce, w którym można zabłysnąć w zupełnie nieoczekiwany sposób. Jednym z przykładów jest taksówkarz z Ukrainy, świadczący swoje usługi w Polsce, który zawalczy teraz na gali Clout MMA 5! Nowość dotycząca tej walki polega na tym, że i Ty możesz wybrać rywala dla “Piwko nie można”!

możesz wybrać rywala dla

“Piwko nie można” to pseudonim zawodnika, którym sprowokował jednego ze swoich Klientów, kiedy ten w jego samochodzie próbował otworzyć piwo, a na sprzeciw Ukraińca zareagował wulgarnymi atakami słownymi, które potem zmieniły się w czyny.

Tamta sytuacja szerokim echem odbiła się w internecie, bowiem “Piwko nie można” udostępnił zapis z kamery pokazując z czym musiał się zmierzyć:


I Ty możesz wybrać rywala dla “Piwko nie można”!

Teraz natomiast każdy kibic może przyczynić się do tego, kto będzie rywalem “Piwko nie można” na nadchodzącej gali Clout MMA 5. Wyboru rywala dokonuje się na Instagramie, a głosowanie trwa do piątku 24 maja do godz. 10:59.

“ZAGŁOSUJ I WYBIERZ PRZECIWNIKA DLA PIWKO NIE MOŻNA 🚕

To Wy zdecydujecie, kto wystąpi w CAR FIGHT 💥 WYSTARCZY, że zostawicie like’a pod postem z wybranym rywalem 🤙🏻

Wejdź na Instagram CLOUTMMA i daj lajka pod postem z wybranym przez Ciebie rywalem. Posty pojawią się równocześnie, wraz z przedstawieniem zawodników podczas programu FIRST MEET 😈

Głosować można do piątku (24 maja) do 10:59 ⏳ Wygrywa zawodnik, który otrzyma największą liczbę like’ów 😏
⁠CLOUTMMA 5 już 8 czerwca w Katowicach. Bilety dostępne na eBilet.pl ⚠️

Poniżej natomiast kandydaci na rywala “Piwko nie można”:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis