MMA PLNajnowszeHybrid MMAHYBRID MMA 4 PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

HYBRID MMA 4 PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

HYBRID MMA 4 PPV. Zielona Góra zapłonie! Przed nami HYBRID MMA 4. Całą galę będzie można oglądać na specjalnej platformie organizacji. Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje.

HYBRID MMA 4 PPV
Foto: HYBRID MMA

HYBRID MMA 4 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

HYBRID MMA 4: Kiedy gala?

Kariera Michała Andryszaka to splot niefortunnych zdarzeń. „Longer” miesza zwycięstwa z przegranymi, natomiast cały czas drzemie w nim ogromny potencjał, który spróbuje odblokować na HYBRID MMA 4. Przeciwnikiem naszego reprezentanta będzie Dirlei Broenstrup. Zobaczymy, ile zostało z Michała!

HYBRID MMA to połączenie sportu z rozrywką, dlatego nie mogło zabraknąć zawodników ze świata freak-fight. W CRS Zielona Góra swoją kolejną walkę stoczy Piotr Tyburski. Początkowo Piotr miał stoczyć starcie z Marvinem Krucińskim, ale uczestnik „Hotelu Paraside 7” wypadł na ostatnią chwilę.

Organizatorzy stanęli jednak na głowie, by znaleźć szybkie zwycięstwo. Nowym przeciwnikiem Tyburskiego został Armin Pawlak.

Zobacz także: Gala Hybrid MMA 4 już 20 kwietnia. Za nami pierwsza konferencja

HYBRID MMA: Gdzie oglądać?

Po nieudanej przygodzie z organizacją KSW na zwycięskie tory spróbuje wrócić Wojciech Kazieczko. Młodzian skrzyżuje rękawice Dominikiem Gierowskim, co wydaje się dobrym sprawdzianem przed większymi wyzwaniami. Z pewnością będzie się działo!

Wiktoria Stein i Dominika Staśko staną do tańca, lecz tym razem w oktagonie. Ten pojedynek może skraść show. Nie możecie tego przegapić!

HYBRID MMA 4 : Data, miejsce, godzina.

Gala HYBRID MMA już dzisiaj w CRS Zielona Góra. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 18:30.

HYBRID MMA 4: Transmisja w PPV

Dostęp do wydarzenia możecie kupić – [TUTAJ].

Gala HYBRID MMA 4 dostępna jest w dwóch pakietach cenowych. Pakiet BASIC za 32,90 PLN, w skład którego wchodzi dostęp do wydarzenia w jakości 720p i możliwość odtworzenia przez dwa dni. Za pakiet PREMIUM zapłacimy 35,99 PLN i otrzymamy lepszą jakość obrazu niż w tańszym wariancie – czyli 1080p (Full HD), a na dodatek zapis przez okrągły tydzień.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis