MMA PLBez kategoriiHubert Szymajda vs. Guilherme Cadena Martins w walce wieczoru TFL 13

Hubert Szymajda vs. Guilherme Cadena Martins w walce wieczoru TFL 13

Pojedynek Hubert Szymajda vs. Guilherme Cadena Martins w walce wieczoru TFL 13 „NOXY NIGHT”, już 23 marca w Lublinie!

Główną atrakcją wieczoru gali TFL 13 „NOXY NIGHT” będzie starcie reprezentanta Lubelszczyzny, Huberta Szymajdy z niekonwencjonalnym i niebezpiecznym Brazylijczykiem Guilherme Cadena Martinsem.

Trzynasta odsłona Thunderstrike Fight League, odbędzie się już 23 marca w lubelskiej Hali Globus.

Stawką pojedynku jest wakowany pas TFL w kategorii lekkiej, którego pierwszym posiadaczem był Grzegorz Szulakowski, obecny pretendent do pasa mistrzowskiego KSW. „Szuli” w ten weekend stanie przed życiową szansą na zdobycie drugiego tytułu championa w walce z Mateuszem Gamrotem na KSW 42 w Łodzi.

Główne starcie wieczoru gali TFL 13 „NOXY NIGHT” zakontraktowane jest w limicie 70 kg.

„Przylatuję do Polski po pas TFL. Ta walka jest dla mnie priorytetem i czekam na nią każdego dnia. Zrezygnowałem z innych startów na rzecz pojedynku o pas TFL. Hubert szykuj się na porażkę przed własną widownią. Skradnę Ci show a pas powędruje do Brazylii” – mówi charyzmatyczny Guilherme „WARRIOR” Cadena.

Innego zdania jest natomiast Polak ,główny przedstawiciel Lubelszczyzny. „Jestem pewny swojej formy i zrobię wszystko co w mojej mocy aby pas TFL pozostał w Polsce. Liczę na głośny doping całej widowni przybyłej na halę Globus. Zapraszam na moją walkę” – komentuje Hubert Szymajda.

Bilety na galę TFL 13 „NOXY NIGHT” dostępne w sprzedaży w systemie ekobilet.pl

[informacja prasowa TFL]