MMA PLNajnowszeBez kategoriiHERO’S Lithuania 2008: Wyniki!

HERO’S Lithuania 2008: Wyniki!

Gamrot - Dos Anjos

anonsas.jpg

Jędrzej Kubski przegrał przez TKO (uderzenia w parterze) z  Mariu Zaromskiemi, weteranem Cage Rage. Coś złego ostatnio dzieje  się z „Węgorzem” . Przegrywa on kolejną walkę.

Jędrzej próbował co prawda kilku obaleń, ale Marius to ringowy cwaniak, nie pozwolił na wiele Kubskiemu. W połowie pierwszej  rundy, podczas obalenia, Marius zaczął uderzać “Węgorza” w głowę. Kubski nie odpowiadał na ten atak i sędzia przerwał walkę.

Damian Grabowski wygrał swoją walkę przed czasem i było to chyba super rozwiązanie, ponieważ sędzia ringowy robił wszystko co było w jego mocy by ratować przeciwnika Damiana i jeśli pozostawiłby wydanie decyzji sędziom to nie wiadomo jak by to wyglądało. Sędzia pozwalał sobie na przerywania prawie każdej akcji Grabowskiego w parterze i nakazywał walkę w stójce. Szczególnie wszystkich widzów zdeprymowała decyzja sędziego, kiedy to Damian w czasie pięknego duszenia trójkątnego, musiał dzięki sędziemu zaprzestać akcję i zaczeli pojedynek w stójce. Grabowski konsekwentnie wbrew  dziwnym decyzjom stronniczego ringowego, sprowadził walkę do parteru i po pięknej akcji udusił przeciwnika.

* Dla przypomnienia Maksim Nevolia walczył też na AoF II w Płocku w turnieju 8 osobowym na zasadach K-1:  Łukasz Rambalski vs Maxim Nievole – KO 3 runda

Pozostałe wyniki:

Sergėjus Razvadovskis pokonał Pierre Clasen
Daumantas Barinovas vs Danny van Bergen – remis
Damian Grabowski pokonał Deividas Banaitis przez poddanie (duszenie) w 2R
Tadas Rimkevičius pokonał Sander Duyvis
Maksim Nevolia pokonał Tatsuhiko Nishizaka
Erikas Petraitis/Edvardas Norekeliūnas vs Kota Okazawa/Tatsuya Yamada – remis
Denis Komkin pokonał Valdas Pocevičius
Marius Žaromskis pokonał Jędrzej Kubski przez TKO w 1R
Carlos Lima Allan pokonał Petras Markevičius
Egidijus Valavičius pokonał Jean Pierre Waselar
Remigijus Morkevičius pokonał Leo Bonninger

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis