MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipHector Lombard wyzywa… youtubera: Czy masz jaja, żeby walczyć na gołe pięści?

Hector Lombard wyzywa… youtubera: Czy masz jaja, żeby walczyć na gołe pięści?

Głośny zwycięzca jednej z ostatnich walk na gali Bare Knuckle FC, Hector Lombard wyzywa… youtubera! Kubańczyk chciałby zmierzyć się z Paulem w walce na gołe pięści.

Kolejka chętnych do walki z Jakiem Paulem wydaje się nieskończona. Youtuber w swoim ostatnim pojedynku znokautował w pierwszej rundzie Bena Askrena, a teraz – pod koniec sierpnia – zmierzy się z Tyronem Woodleyem. Zwycięstwa Paula i jego styl bycia jest irytujący dla wielu zawodników mieszanych sztuk walki.

Najnowszym zawodnikiem, który rzucił mu wyzwanie jest Hector Lombard.

Hector Lombard wyzywa… youtubera: Czy masz jaja, żeby walczyć na gołe pięści?

Były mistrz Bellatora, który karierę kontynuuje w organizacji BKFC walcząc na gołe pięści zaproponował właśnie taką formułę rywalizacji z Jakiem Paulem. We wpisie na Instagramie spróbował też youtubera sprowokować:

“Jake Paul, robimy to na Bare Knuckle FC czy robimy to w boksie? Wiem, że chcesz, żeby do tej walki doszło, pytanie tylko w jakiej formule chcesz walczyć. Wiem, że jesteś za walką w boksie, ale co ty na to, żeby zrobić to w BKFC? Czy masz jaja, żeby walczyć na gołe pięści? A wy w jakiej formule chcielibyście zobaczyć to starcie?”

Zobacz także:

Akop Szostak o walce z Kołeckim na KSW 62: Będzie piekłem, przez które chce przejść…

No i stało się! Akop Szostak (4-3) wystąpi w walce wieczoru KSW 62, a zmierzy się z Szymonem Kołeckim (9-1). Mamy pierwsze słowa podopiecznego Roberta Jocza po oficjalnie ogłoszonym starciu.

Łukasz Jurkowski komentuje zestawienie Szostak-Kołecki: Nie masz nic do stracenia ziomek!

Największa organizacja w naszym kraju zaskoczyła! Mowa o walce wieczoru KSW 62, które odbędzie się już siedemnastego lipca. Akop Szostak (4-3) zmierzy się z Szymonem Kołeckim (9-1). Ogłoszone starcie skomentował Łukasz Jurkowski (17-12), który jest niedoszłym rywalem medalisty olimpijskiego.

Tomasz Jakubiec rywalem Marcina Krakowiaka na KSW 62!

Bohaterowie tej walki albo kończą swoje starcia w efektowny sposób, albo zapewniają widzom wielkie emocje przez całą długość trwania pojedynku. Na KSW 62 w klatce rękawice skrzyżują Marcin Krakowiak (10-3, 4 KO, 6 Sub) oraz Tomasz Jakubiec (10-3, 4 KO, 1 Sub). Starcie, które odbędzie się 17 lipca, zakontraktowano w limicie kategorii średniej.